Facebook PixelCode

Фірмове

Cправжнє пиво преміум класу
Фірмове
Cправжнє пиво преміум класу

Густе, з легким винним присмаком і приємним ароматом. Це висококонцентроване справжнє пиво, яке має високий вміст алкоголю. Завдяки особливостям технології вдається досягти балансу смаку та аромату справжнього міцного пива.

"Фірмове" має гармонійне поєднання помірної хмелевої гіркоти і тонкого винного аромату.
61 ккал / 100г Калорійність
6,4г / 100г Поживна цінність
Світлий Лагер / Pale Lager Special Сорт
16% Густина (OG)
OG – Original Gravity – Густина пива (масова частка сухихи речовин у початковому суслі) – ключова характеристика, яка визначає насиченість пива. Це концентрація сухих речовин в суслі, з якого буде приготоване пиво. Вимірюється перед початком бродіння.
6,5% Міцність (ABV)
ABV – Alcohol by Volume – показник міцності пива, об'ємна доля алкоголю в готовому напої, вказано у відсотках (% об.).
21 Гіркота (IBU)
IBU – International Bitterness Unit – міжнародні одиниці гіркоти пива. Шкала IBU демонструє рівень хмільності пива і вимірюється мільйонними частками альфа кислот, які є основою хмелевої гіркоти у певній кількості пива. Шкала варіюється від 0 до 120. Чим більший показник - тим сильніша гіркота пива, яка залежить від сорту хмелю та тривалості його кипіння.
"Фірмове" розливається в:
Алюмін. банка 0,5л
Скляна пляшка 0,5л
ПЕТ пляшка 1л
Кег вмістом 30л
Кег вмістом 50л
Вміст алкоголю
6,5
Історія пива "Фірмове"
1516
1567
1618
1669

Історія пива "Фірмове"

Здавна до березня готували особливе пиво, яке у середньовічній Європі називали марценбіер. Як стверджують історичні довідки, пізніше цей сорт звареного на Тернопільщині березневого пива частково ішов на експорт до Європи, де успішно конкурував із тамтешнім марценбіером. Нащадком смаку того березневого пива зараз є "Фірмове" від "Опілля".

Варити особливо багато пива саме у березні броварів середньовіччя зобов’язували обставини. Так, найвідоміша ухвалена в 1516 році версія німецького закону "Про чистоту пива" передбачала норми якості, за якими мали готувати все пиво спершу в Баварії, а потім - і у всій Німеччині.


1720
1771
1821

У 1539 році через декрет герцога Баварії Альбрехта V були встановлені і чіткі часові обмеження пивоваріння. Вони передбачали, що варити пиво можна лише з 29 вересня до 23 квітня. Герцог був визначним діячем свого часу, який перетворив Мюнхен на культурний центр із однією з найбільших бібліотек. Однак найчастіше герцога пов’язують саме з введенням обмежень, які й дали назву березневому пиву. Основних причин запровадження Альбрехтом V таких часових рамок пивоваріння було дві. Одна пов’язана з тим, що в теплу пору зростала ймовірність пожеж, а варіння пива потребувало використання вогню. По-друге, виготовлення пива вимагало низового бродіння за температури 8-9 ˚C, яку легше було забезпечити саме з вересня по березень.

1872
1923
1974
сьогодні

"Фірмове" ми варимо за класичною технологією

з використанням 12 кроків пивоваріння
Під час приготування «Опілля Фірмове» процес бродіння пива триває 10 діб, а доброджування - 50 діб.

Для приготування пива "Фірмове" ми використовуємо такі складники:

очищена вода солод пивоварний ячмінний світлий крупа рисова цукор хміль пивні дріжджі

Фірмове ідеально смакує зі...

Спробуй також

Спеціально для поціновувачів справжнього, підписуйтесь:

Цікаві статті, рецепти та новини на пошту
Вітаємо! Ви підписалися на новини Схоже, ви вже підписані на нас Сталася помилка, спробуйте ще раз

Необхідна ваша згода на обробку персональних даних

18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я