«Опілля» підтримало чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху

17 Квітня 2019

16 квітня у Тернополі розпочався чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху. Такий турнір проводять у нашому місті вперше. Чемпіонат триватиме п’ять днів. На спортивному полі зустрінуться 6 команд з Києва та 5 областей - Одеської, Закарпатської, Кіровоградської, Житомирської та Тернопільської.

Спортивний захід організував Тернопільський регіональний центр з фізичної культури спорту людей з інвалідністю за підтримки «Корпорації «Опілля».

Свого часу я сам активно займався спортом, зокрема футболом та боксом. Спорт – це виховання характеру і командного духу. Ми підтримуємо розвиток спорту на Тернопільщині, бо окрім гарту, це ще й візитівка нашого краю. Ми, як соціально відповідальний бізнес, повинні підтримувати спорт, і в першу чергу спорт серед особливих людей, – зазначив голова наглядової ради «Корпорації «Опілля» Ярослав Джоджик.

У перший день чемпіонату зіграли три гри: Київ-Кіровоград – 3:0, Тернопіль-Одеса – 3:0, Житомир –Закарпаття – 3:1.

Триватиме Чемпіонат України з волейболу жіночих команд з порушенням слуху у спортивному залі Тернопільського національного педагогічного університету до 20 квітня.

Детальніше про чемпіонат у сюжеті від УА:Тернопіль

Варто зазначити, що «Опілля» належить до українських виробників, які активно підтримують розвиток спорту, зокрема надають підтримку місцевій команді регбі, українським біатлоністам та дитячим футбольним організаціям.

«Опілля» підтримало чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху «Опілля» підтримало чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху «Опілля» підтримало чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху «Опілля» підтримало чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху «Опілля» підтримало чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху «Опілля» підтримало чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху

Галина Кіт, фото автора