Facebook PixelCode

Опілля виграло у номінації “Народний бренд 2017”

Тернополяни визнали продукцію корпорації “Опілля” найкращою у номінації напої. Переможця традиційно визначали самі тернополяни протягом останніх двох місяців.
Опілля виграло у номінації “Народний бренд 2017”

Конкурс “Народний бренд -2017” проводиться вже втринадцяте, а “Опілля” стабільно отримує приз симпатій тернополян. Зокрема, у 2014 та 2015 роках корпорація вже отримувала “Народний бренд”.

Директор з маркетингу “Опілля” Володимир Гомівка висловив подяку тернополянам і працівникам підприємства.

“Нам дуже приємно, що цього року ми виграли цю номінацію "Народний бренд року". Ми хочемо висловити від усього колективу пивоварні "Опілля" подяку усім нашим споживачам, всі хто голосували. Ми це надзвичайно сильно цінуємо! Ви обираєте продукт, в котрий ми вкладаємо душу. Також я би хотів подякувати усьому колективу пивоварні "Опілля" за сумлінну, золоту працю! Ви робите той продукт, який цінують у Тернополі і далеко за межами нашого краю. Спільно ж ми доводимо, що зроблене на Тернопільщині — це натуральне і якісне”, - зазначив у своєму коментарі Володимир Гомівка.

Цього року пивоварню “Опілля” було також відзначено найвищою нагородою пивобезалкогольної галузі “Бурштинова зірка — 2017”, як підприємство з найбільшими темпами приросту виробництва. Золоту медаль за високу якість світлого пива за результатами дегустацій міжнародними та українськими експертами отримав сорт пива “Опілля-Фірмове”, срібну - “Опілля-Гайдамацьке”, а також квас від “Опілля”.

Варто зауважити, що протягом останніх років підприємство перетворилося в одного з найбільших платників податків Тернопільщини. Зокрема цього року до бюджету було сплачено 80 млн.грн. “Опілля” бере активну участь у підтримці різного роду громадських та суспільних проектів.

Основою ж успіху на підприємстві вважають поєднання української традиції виробляти натуральний продукт з натуральної сировини, дотримання європейських стандартів якості та збереження класичної технології виробництва пива.

“Наше виробництво пива ґрунтується на давніх, живих традиціях виробляти натуральний продукт. Але робимо це у зовсім інших масштабах. Ми віримо в те, що в Україні і світі споживач повертатиметься до натурального, природного, а продукти вироблені за класичними технологіями, без різного роду “штучних прискорень”, набиратимуть дедалі більшу популярність. На “Опіллі” свідомо пішли на більш тривалі технологічні цикли і більші затрати пов’язані з вкладеннями у виробництво заради збереження класичних методів пивоваріння. На сьогодні “Опілля” це одне з небагатьох підприємств, де немає невластивих для виробництва пива додатків таких, як “мальтозна патока”. Пиво «Опілля», народжується у старовинних підвалах при сталих температурах. “Опілля” використовує класичну технологію роздільного бродіння, доброджування та дозрівання. Це вимагає більше часу, матеріальних затрат та дотримання технологічної дисципліни, але зберігає натуральність смаку пива. Виробництво збільшується за рахунок розширення, а не за рахунок погіршення якості. Ми поважаємо споживача, який має право на натуральну якість”, - зазначив у коментарі директор з маркетингу “Опілля” Володимир Гомівка.
Назад до блогу
Опілля виграло у номінації “Народний бренд 2017”

Інші статті

31.01.2023
ТМ «Опілля» підтримала проведення чемпіонату Тернопільської області з футзалу у віковій категорії 60+
Наприкінці січня відбувся чемпіонат Тернопільської області з футзалу 2023 року у віковій категорії 60+. У змаганнях взяли участь п’ять колективів....
02.01.2023
«Опілля»: нехай наступний 2023 рік буде переможним!
Різдвяна зірка сходить для тих, хто попри труднощі таки долає шлях до світлої мети. «Опілля» знає цей шлях і впевнено іде ним разом із Вами з року в рік. 2022-ий – чи не найважчий рік для ко...
Корпорація Опілля виборола нагороду одразу у двох номінаціях конкурсу "Народний бренд"
Найкращими пивом і квасом 2022 року у Тернополі вважають пиво і квас ТМ «Опілля». Це засвідчили результати голосування тернополян в організованому RIA Media щорічному конкурсі «Народний брен...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я