Facebook PixelCode

Корпорація «Опілля» посприяла спорудженню сучасної будівлі для служби військових правоохоронців у Тернополі

Для військовослужбовців Тернопільського зонального відділу Військової служби правопорядку Збройних Сил урочисто відкрили нове й сучасне приміщення. З радісною подією військовиків привітали представники влади, чиновники, колеги, доброчинці та мешканці Тернополя.
Корпорація «Опілля» посприяла спорудженню сучасної будівлі для служби військових правоохоронців у Тернополі

З державного бюджету на спорудження нової адміністративної будівлі була спрямована значна сума коштів. Але до облаштування долучилася й благодійники. Серед них - корпорація «Опілля».

«До нас звернулося керівництво військової служби правопорядку з проханням надати спонсорську допомогу для відновлення адміністративних приміщень. Звісно, ми не залишилися осторонь, - пригадує директор з маркетингу ТОВ «Опілля» Володимир Гомівка. - Закупили будівельні матеріали, передали їх на баланс частини. Сьогодні дуже приємно бути присутнім на урочистому відкритті цього закладу».

Завдяки підтримці доброчинців і фінансуванню держави приміщення вдалося спорудити згідно найновіших вимог і технологій. Поки що це єдина в Україні будівля для військовослужбовців ВСП. У ній, за словами начальника Тернопільського зонального відділу ВСП ЗСУ полковника Івана Бугая, розміщені кімната традицій, офіцерський клуб, кабінет психолога, сучасна кухня для особового складу, який несе службу. Діють також кабінети відділень для військовослужбовців та архів, вони відтепер розташовані в одному приміщенні ВСП у Тернополі.

Такі зміни значно покращать умови служби для військовиків. Адже раніше військові правоохоронці Тернопільського зонального відділу ВСП перебували у приміщеннях однієї з військових частин оперативного командування «Захід».

Незважаючи на складні для України часи, вдалося спільними силами реалізувати такий потрібний проект для військовослужбовців. До слова, відколи відбулася реконструкція ТОВ «Опілля», сума наданої підприємством доброчинної допомоги для військовиків сягнула декількох мільйонів гривень.

З початку відновлення 44 бригади та розв’язання агресором війни на Донбасі «Опілля» регулярно підтримує наших захисників. Зокрема корпорація «Опілля» максимально сприяла покращенню матеріального стану армії, адже у 2014-2015 роках вона перебувала не на найкразому рівні.

У той нелегкий період волонтерські організації, небайдужі підприємці і підприємства забезпечували рівень боєздатності армії. «Опілля» також, у свою чергу, допомагало паливно-мастильними матеріалами. Окрім цього, у весняний і літній період пивоварня «Опілля» відправляла захисникам квас, щоб воїни 44 бригади і військової служби правопорядку, військові з інших частин могли вгамувати спрагу в спекотні дні.

В «Опіллі» наголошують - корпорація і надалі підтримуватиме військовослужбовців і забезпечуватиме їхні потреби.

«Хочу відзначити, що коли б не зверталися чи військова служба правопорядку, чи 44 бригада до нас з пропозицією підтримки, ми ніколи не залишимося осторонь», — підсумував директор з маркетингу ТОВ «Опілля» Володимир Гомівка.
Назад до блогу
Корпорація «Опілля» посприяла спорудженню сучасної будівлі для служби військових правоохоронців у Тернополі

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я