Facebook PixelCode

Молода ФК «Опілля» бореться за перемогу у Тернопільській футзальній лізі

Новостворений Футбольний клуб "Опілля" цьогоріч вперше приймає участь у Тернопільській футзальній регіональній лізі
Молода ФК «Опілля» бореться за перемогу у Тернопільській футзальній лізі

Новостворений Футбольний клуб "Опілля" цьогоріч вперше приймає участь у Тернопільській футзальній регіональній лізі

2021 рік став успішним для «Опілля» не лише у сфері виробничих здобутків. Пивоварня долучилася до реалізації багатьох благодійних проєктів і проведення масштабних спортивних заходів. Окрім цього, саме в поточному році на базі підприємства було засновано футбольний клуб «Опілля».

Ініціатором створення футбольної команди під егідою пивоварні став супервайзер "Опілля" Олег Горбатюк. Чоловік давно захоплюється футболом і вирішив, що потужне підприємство як "Опілля" може стати гідним конкурентом не тільки серед виробників пива та безалкогольних напоїв, а й на футбольному полі.

"У мене виникла думка про формування команди на базі підприємства. Адже чимало фірм-конкурентів мають свої спортивні колективи. Подумав: хіба "Опілля" не зможе дати їм фору? Оскільки підприємство спонсорує багато спортивних заходів, я був певний, що отримаю підтримку нашого керівництва", — пригадує Олег Горбатюк.

Ідею Олега швидко допомогли втілити в життя. Компанія виділила кошти на потреби команди, зокрема закупила для гравців брендовану спортивну форму. Наразі у складі "Опілля" — одинадцять учасників. Це дозволяє ФК "Опілля" грати у футзал — так званий "закритий футбол" чи футбол "п’ять-на-п’ять".

"Після реєстрації команди ми одразу вирішили брати участь у  Тернопільській футзальній регіональній лізі. Поставили перед собою амбіційну ціль — серед 14 команд втрапити в трійку призерів", — каже Олег Горбатюк.

У першій грі ФК "Опілля" здобув перемогу, а ось наступні дві завершилися поразкою. Олег Горбатюк вважає, що на програші вплинула недостатня зіграність спортсменів. Адже більшість гравців команди тільки познайомились один з одним перед початком турніру. Це вплинуло на недостатнє порозуміння на полі.

Проте гравці здійснили роботу над помилками і вже наступні 3 тури були за командою ФК "Опілля". Минулої неділі, 19 грудня, відбулася гра проти команди з Гаїв Шевченківських, які були сусідами по турнірній таблиці. Гра закінчилася образливою поразкою 0:1, хоча перевага була на стороні ФК "Опілля".

Наразі команда посідає шосте місце в рейтингу. Це достойний результат для новоствореного амбіційного колективу молодих гравців, який змагається з стабільно граючими колективами. Є всі підстави вважати, що "Опілля" ще неодноразово проявить свій хист і навички. Так, підтвердженням вищенаписаних слів є перемога над колективом із Великої Луки з рахунком 3:1, які до гри проти "Опілля" мали у своєму активі 5 перемог з 5 ігор. Тому, вважає Олег Горбатюк, є всі шанси на те, що поставлена ціль — попадання в топ-3 Тернопільської футзальної регіональної ліги — таки буде за спортсменами потужної пивоварні.

Варто відмітити, що за останній рік компанія "Опілля" активно долучалася до співорганізації важливих спортивних подій. Так, пивоварня виступила офіційним спонсором Суперкубка України з футболу-2021. За сприяння "Опілля" відбувся Чемпіонат України з веслування на човнах "Дракон" серед спортивних клубів (IV ранг) та серед спортсменів ДЮСШ (IV ранг). Також компанія допомагала в проведенні заходів риболовного спорту, учасникам футбольних ігор у Лізі учасників АТО, підтримала команду тернополян у забізі Києвом тощо.

Назад до блогу
Молода ФК «Опілля» бореться за перемогу у Тернопільській футзальній лізі

Інші статті

Патріотичний вертеп з благодійною метою колядував на «Опіллі»
Кілька сотень років український народ свято береже і шанує свої різдвяні традиції.
12.01.2022
Вода “Опілля” — жива енергія природи
Здоровій людини рекомендовано фізіологами споживати щонайменше 2 літри води щодня.
06.01.2022
7-різдвяних коктейлів для свята у затишній компанії
Козаки у походах пили тепле пиво, а у Європі традиція приготування “різдвяного пива” жива досі
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я