Facebook PixelCode

"Музика і пиво або Чому джаз пасує до «Білого», а «Фірмове» підсилює враження від хеві-металу"

Фестиваль «Файне місто» залишив по собі море вражень і незабутній посмак доброї, різної музики і доброго пива від «Опілля». Бо справжні музика і пиво до певної міри схожі, починаючи від процесу, чи то пак таїнства народження.
"Музика і пиво або Чому джаз пасує до «Білого», а «Фірмове» підсилює враження від хеві-металу"

Головна запорука доброї музики, як і доброго пива чи будь-якого продукту високої якості — любов. І композитор, і виконавець, і пивовар повинні любити свою справу, горіти нею. Любити споживача-шанувальника, поважати його смакові уподобання, бути з ним гранично щирими й хотіти радувати, приємно дивувати.

Добра музика, як і добре пиво — наслідок високого професіоналізму, що завжди передбачає творчість, черпає натхнення з класики й орієнтується на сучасні стандарти. Це і є формула хіта. Музичного чи пивного — немає значення.

Справжні хіти довговічні. Тож пивовари «Опілля» пишаються, що не тільки зберегли класичну технологію виготовлення свого хмільного напою, а й гармонійно поєднали її з новітніми європейськими стандартами. Саме цей принцип — запорука успіху найстарішої пивоварні Тернополя.

Кожен, хто любить пиво, знаходить серед пропозицій «Опілля» улюблені сорти і види. Подібно до того, як серед розмаїття музичних жанрів меломан обирає свої.

Оскільки і музика, і пиво бувають різних стилів, найвибагливіші музичні й пивні гурмани можуть сміливо експериментувати, аби дібрати пари-відповідники собі до смаку. Перевірте, до прикладу, як смакують блюз чи джаз під нефільтроване «Біле», наскільки гармонують їхні посмаки. Відчуйте, як автентичність фолк-музики, в тому числі фолк-року, доповнює смак «Пшеничного» — і ви почуєте в улюблених композиціях пісню українських ланів !

Враження від фанку чи хіп-хопу підсилить яскраво відчутна гірчинка «Преміуму» або солодові нотки «Корифею». А ось інструментальну музику найкраще слухати під «Класичне», виготовлене за класичною рецептурою світлого лагера з використанням трьох сортів хмелю. Його ледь відчутний солодовий смак із помірною хмелевою гіркотою і міцністю творять класику пивного жанру.

Експериментуйте! Розширюйте свої музичні уподобання, поєднуючи їх із пивними. І не забувайте, що еклектику в мистецтві ніхто не відміняв, тож перевірте, як смакуватиме класичне пиво королів марки «Княже» із… хард-роком чи психоделічною музикою, наскільки гармонує перлина світлих лагерів «Жигулівське» з поп-музикою і ретро-хітами, як підвищена міцність «Фірмового» підсилює враження від хеві-металу чи трешу.

Зосередьтеся на своїх враженнях від справжньої музики в поєднанні зі справжнім пивом — на гармонії смаків, на емоційних відтінках. І зрозумієте, чому «Опілля» цінує справжнє.

Назад до блогу
"Музика і пиво або Чому джаз пасує до «Білого», а «Фірмове» підсилює враження від хеві-металу"

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я