Facebook PixelCode

«Опілля» підтримало тернополян у масштабному змаганні рибалок зі всієї України

На Десні у селі Количівка змагалася 31 команда риболовного спорту зі всіх регіонів країни. Саме на цій водоймі, за десять кілометрів від Чернігова, відбувся чемпіонат України з ловлі риби спінінгом з берега. Протягом трьох днів перемогу виборювала майже сотня спортсменів.
«Опілля» підтримало тернополян у масштабному змаганні рибалок зі всієї України

Як розповідає учасник турніру, капітан команди «Опілля» - ТОФРС Степан Семенів, змагання видалися азартними. Протягом чемпіонату спортсмени загалом упіймали понад тисячу рибин, які заважили на 112 кілограмів. Найбільшим уловом визнали сома завважки 2 кілограми і 3 грами. Найменшим виявився крихітний жерех — усього 4 грами.

Удача під час чемпіонату посміхалася місцевим. Перші два місця в особистих і командних заліках, за словами Степана Семеніва, зайняли команди з Чернігова, третє — спортсмени з Сум. Тернопільська команда посіла 27 сходинку, але зважаючи на невеликий досвід наших риболовів у турнірах такого рівня, це доволі непоганий результат.

Змагання були складними, — констатує капітан команди. — По-перше, у нас були дуже достойні суперники, наприклад, чемпіони світу. Нам до такого рівня ще треба рости. По-друге, приблизно з десяток команд із Чернігова, Сум і столиці регулярно тренуються саме на тому місці, де відбувався чемпіонат. Можна сказати, що це їхня домашня водойма, вони, на відміну від приїжджих, добре знають її особливості та специфіку. Тому траплялося і таке, що в одній частині зони рибалило шестеро осіб а клювало лише в чемпіона з Чернігова.

Проте навіть не найкращий результат для тернопільської команди «Опілля» - ТОФРС — це цінний досвід і стимул до розвитку. Цього б не було, якби не сприяння корпорації «Опілля».

Дякуємо «Опіллю» за підтримку у поїздці начемпіонат України з ловлі риби спінінгом з берега. Підприємство подбало про форму для спортсменів нашої команди та забезпечило напоями. «Опілля» не вперше долучається до розвитку риболовного спорту в області. Ця допомога від підприємства також була доречною і своєчасною, — каже Степан Семенів.

До слова, спробувати продукцію найбільшої броварні Тернопілля мали змогу й інші учасники змагань: після запеклої боротьби тернополяни влаштували міні-презентацію напоїв «Опілля» серед колег, вручили їх і суддям.

Про змагання для риболовів позитивно відгукується директор з маркетингу корпорації «Опілля» Володимир Гомівка.

«Не може не тішити те, що в Україні проводять зустрічі для спортсменів риболовного спорту. Втім на таких заходах цінні не тільки здобутки та нагороди. Не менш важливими є захоплюючий і азартний процес ловлі, цікаві знайомства, відпочинок на природі і спілкування у колі однодумців. Мені приємно, що «Опілля»внесло свою лепту у ці змагання, а такожвгамувало спрагу учасників у спекотний день», — заявив Володимир Гомівка.
Назад до блогу
«Опілля» підтримало тернополян у масштабному змаганні рибалок зі всієї України

Інші статті

31.01.2023
ТМ «Опілля» підтримала проведення чемпіонату Тернопільської області з футзалу у віковій категорії 60+
Наприкінці січня відбувся чемпіонат Тернопільської області з футзалу 2023 року у віковій категорії 60+. У змаганнях взяли участь п’ять колективів....
02.01.2023
«Опілля»: нехай наступний 2023 рік буде переможним!
Різдвяна зірка сходить для тих, хто попри труднощі таки долає шлях до світлої мети. «Опілля» знає цей шлях і впевнено іде ним разом із Вами з року в рік. 2022-ий – чи не найважчий рік для ко...
Корпорація Опілля виборола нагороду одразу у двох номінаціях конкурсу "Народний бренд"
Найкращими пивом і квасом 2022 року у Тернополі вважають пиво і квас ТМ «Опілля». Це засвідчили результати голосування тернополян в організованому RIA Media щорічному конкурсі «Народний брен...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я