Facebook PixelCode

«Опілля» долучилося до проведення змагань юних спортсменів на байдарках та каное

Впродовж двох днів, 10 та 11 липня, на водній арені «Тернопіль» відбувався Відкритий кубок Тернопільської обласної федерації з веслування на байдарках і каное.
«Опілля» долучилося до проведення змагань юних спортсменів на байдарках та каное

Впродовж двох днів, 10 та 11 липня, на водній арені «Тернопіль» відбувався Відкритий кубок Тернопільської обласної федерації з веслування на байдарках і каное. У спортивному заході взяли участь 13 команд західного регіону України — діти віком 2007-2011 років народження. Юні спортсмени змагалися в класі байдарки та каное одиночок на дистанціях 200 і 500 метрів.

Проведення Відкритого кубка Тернопільської обласної федерації з веслування на байдарках і каное підтримала пивоварня «Опілля». Підприємство долучилося до придбання цінних призів переможцям, а також забезпечило всіх учасників змагань смачними напоями власного виробництва.

За словами президента Федерації каное Тернопільщини Віктора Кузяка, співпраця між представниками Федерації веслування в Тернопільській області і пивоварні «Опілля» триватиме і надалі. Так, вже обговорено, що водна арена «Тернопіль» і човни кращих спортсменів, які представляють область на чемпіонатах України і міжнародних змаганнях, будуть забрендовані логотипом «Опілля».

«Федерація каное Тернопільщини вдячна пивоварні «Опілля» за підтримку та смачні і корисні напої. Завдячуємо керівництву і особливо Ярославу Івановичу Джоджику. Сподіваємося на подальше, ще міцніше співробітництво», — зазначив Віктор Кузяк.
Назад до блогу
«Опілля» долучилося до проведення змагань юних спортсменів на байдарках та каное

Інші статті

23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
«Опілля» підтримало змагання з зимового мандрівництва "Снігохід-2024"
Майже 250 учасників з різних регіонів України взяли участь у XIII Зимових змаганнях "Снігохід", що 3 лютого відбулись у Кременці на Тернопільщині. Продукція компанії «Опілля», яка ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я