Facebook PixelCode

«Опілля» долучилося до проведення змагань юних спортсменів на байдарках та каное

Впродовж двох днів, 10 та 11 липня, на водній арені «Тернопіль» відбувався Відкритий кубок Тернопільської обласної федерації з веслування на байдарках і каное.
«Опілля» долучилося до проведення змагань юних спортсменів на байдарках та каное

Впродовж двох днів, 10 та 11 липня, на водній арені «Тернопіль» відбувався Відкритий кубок Тернопільської обласної федерації з веслування на байдарках і каное. У спортивному заході взяли участь 13 команд західного регіону України — діти віком 2007-2011 років народження. Юні спортсмени змагалися в класі байдарки та каное одиночок на дистанціях 200 і 500 метрів.

Проведення Відкритого кубка Тернопільської обласної федерації з веслування на байдарках і каное підтримала пивоварня «Опілля». Підприємство долучилося до придбання цінних призів переможцям, а також забезпечило всіх учасників змагань смачними напоями власного виробництва.

За словами президента Федерації каное Тернопільщини Віктора Кузяка, співпраця між представниками Федерації веслування в Тернопільській області і пивоварні «Опілля» триватиме і надалі. Так, вже обговорено, що водна арена «Тернопіль» і човни кращих спортсменів, які представляють область на чемпіонатах України і міжнародних змаганнях, будуть забрендовані логотипом «Опілля».

«Федерація каное Тернопільщини вдячна пивоварні «Опілля» за підтримку та смачні і корисні напої. Завдячуємо керівництву і особливо Ярославу Івановичу Джоджику. Сподіваємося на подальше, ще міцніше співробітництво», — зазначив Віктор Кузяк.
Назад до блогу
«Опілля» долучилося до проведення змагань юних спортсменів на байдарках та каное

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я