Facebook PixelCode

«Опілля» долучилося до проведення змагань юних спортсменів на байдарках та каное

Впродовж двох днів, 10 та 11 липня, на водній арені «Тернопіль» відбувався Відкритий кубок Тернопільської обласної федерації з веслування на байдарках і каное.
«Опілля» долучилося до проведення змагань юних спортсменів на байдарках та каное

Впродовж двох днів, 10 та 11 липня, на водній арені «Тернопіль» відбувався Відкритий кубок Тернопільської обласної федерації з веслування на байдарках і каное. У спортивному заході взяли участь 13 команд західного регіону України — діти віком 2007-2011 років народження. Юні спортсмени змагалися в класі байдарки та каное одиночок на дистанціях 200 і 500 метрів.

Проведення Відкритого кубка Тернопільської обласної федерації з веслування на байдарках і каное підтримала пивоварня «Опілля». Підприємство долучилося до придбання цінних призів переможцям, а також забезпечило всіх учасників змагань смачними напоями власного виробництва.

За словами президента Федерації каное Тернопільщини Віктора Кузяка, співпраця між представниками Федерації веслування в Тернопільській області і пивоварні «Опілля» триватиме і надалі. Так, вже обговорено, що водна арена «Тернопіль» і човни кращих спортсменів, які представляють область на чемпіонатах України і міжнародних змаганнях, будуть забрендовані логотипом «Опілля».

«Федерація каное Тернопільщини вдячна пивоварні «Опілля» за підтримку та смачні і корисні напої. Завдячуємо керівництву і особливо Ярославу Івановичу Джоджику. Сподіваємося на подальше, ще міцніше співробітництво», — зазначив Віктор Кузяк.

Назад до блогу
«Опілля» долучилося до проведення змагань юних спортсменів на байдарках та каное

Інші статті

Патріотичний вертеп з благодійною метою колядував на «Опіллі»
Кілька сотень років український народ свято береже і шанує свої різдвяні традиції.
12.01.2022
Вода “Опілля” — жива енергія природи
Здоровій людини рекомендовано фізіологами споживати щонайменше 2 літри води щодня.
06.01.2022
7-різдвяних коктейлів для свята у затишній компанії
Козаки у походах пили тепле пиво, а у Європі традиція приготування “різдвяного пива” жива досі
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я