Facebook PixelCode

«Опілля» допомогло провести І Національні судові змагання з трудового права

6 команд молодих юристів із різних регіонів України змагались у Тернополі 3 березня в завершальному раунді І Національних судових змагань із трудового права. Захід підтримала компанія «Опілля».
«Опілля» допомогло провести І Національні судові змагання з трудового права

Ініціатор змагань ELSA Ternopil – один із найбільших осередків ELSA Ukraine. Європейська Асоціація Студентів Права (The European Law Student’s Association, або ж ELSA) – міжнародна незалежна, неурядова, неполітична та неприбуткова організація, членами якої є студенти-правники і молоді юристи Європи. У Тернополі Національні судові змагання з трудового права проводили вперше. Їх суть – змоделювати судові слухання, в яких юні юристи як позивачі і відповідачі наводили б свої аргументи так, як робили б це в реальному суді. Тому й проводили змагання у залах засідань Тернопільського міськрайонного суду.

«Важливо, щоб студенти і недавні випускники юридичних вишів з Харкова, Києва, Тернополя, Львова та інших міст могли показати, як свої теоретичні знання втілюють на практиці. Під час змагань – це здобуття ще й додаткового досвіду. Тим більше, що 17 суддів змагань – досвідчені юристи-практики з Києва, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, а двоє з них – чинні судді. Моделювали ж для команд на кожному етапі змагань реальні трудові спори, в яких виграш жодної зі сторін заздалегідь не був очевидним», – пояснює президент Тернопільського осередку ВГО «ELSA Ukraine» Артем Карапетян.

Перед змаганням жеребкування з 6-ти команд визначило пари суперників. Одна з команд представляла у суді сторону позивача, інша – сторону відповідача. В ході слухання справи обидві команди наводили правові аргументи «за» чи «проти», намагаючись довести колегії суддів доцільність прийняття саме їх позиції. Виходила у наступний етап та команда, якій судді за цілим рядом критеріїв в сумі поставили більше балів. Щоб перемогти у І Національних судових змаганнях із трудового права, команда мала набрати більшість балів у трьох судових засіданнях.

«Дуже вдячні «Опіллю» за підтримку наших учасників водою і квасом. Загалом сім судових засідань у три етапи упродовж дня – це нелегко, бо вимагає постійної концентрації уваги, посиленої розумової роботи, значного навантаження на голосові зв’язки. Тому допомога «Опілля» у проведенні І Національних судових змагань із трудового права – вагома», – наголошує президент Тернопільського осередку ВГО «ELSA Ukraine» Артем Карапетян.

Тернопільська пивоварня «Опілля» як соціально відповідальна компанія постійно сприяє проведенню заходів, спрямованих на освіту, розвиток і професійне зростання української молоді.

«Опілля» цінує справжнє в усьому: і в пивоварінні, і в прагненні навчатись, і в бажанні чесно конкурувати. Тому компанія з задоволенням підтримала загальноукраїнські змагання молодих правників. Сподіваємось, це допоможе нинішнім студентам стати справжніми професіоналами і в майбутньому успішно працювати на благо України, як це робить «Опілля», – зазначає тернопільський виробник.
Назад до блогу
«Опілля» допомогло провести І Національні судові змагання з трудового права

Інші статті

11.04.2024
Чим корисний справжній квас навесні
Почуватись здоровим, життєрадісним і сповненим сил після виснажливої зими хоче кожен. Допоможе в цьому традиційний український напій, про користь якого знають не всі. Йдеться про квас. Придб...
«Опілля» підтримало видання книги про унікальну борщівську вишивку
Автентична борщівська вишиванка славить Україну і її традиції на весь світ. Поширенню цієї слави сприяє і «Опілля». Тернопільська пивоварня ...
08.04.2024
Справжній напій українців: «Опілля» відродило споконвічну традицію
Традиційним напоєм, який століттями українці готували і щодня пили впродовж року, є квас. Коли ж тепер полиці крамниць заполонила незліченна кількість закордонних штучних напоїв, українську ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я