Facebook PixelCode

«Опілля» підтримало одну з кращих команд України з регбі

Тернопільський «Терен» посів 5-ту позицію у загальнонаціональному чемпіонаті з регбі-7.
«Опілля» підтримало одну з кращих команд України з регбі

29 вересня у Одесі відбувся фінальний тур Чемпіонату України з олімпійського виду спорту регбі-7, у якому зустрілися 8 команд з Одеси, Рівного, Києва, Ужгорода, Донецька, Івано-Франківська, Львова і Тернополя.

Тернопільський РК «Терен» посів 5 місце. За два тури були і перемоги, які надихали наших регбістів і поразки, які вчили та удосконалювали. У фінальному турі взяли участь нові молоді гравці, яким дуже важливий такий досвід. Перемога стала можливою в тому числі завдяки підтримці провідних тернопільських підприємств виробника живого пива “Опілля” та виробника молочної продукції “Молокія”.

Поступово, проте впевнено ідемо до чемпіонства! Щиро дякуємо за підтримку та допомогу в розвитку регбі представникам місцевої влади, а також нашим місцевим виробникам “Опіллю” та “Молокії” - каже гравець клубу і активіст розвитку регбі на Тернопільщині Ігор Біло.

Виконуючий обов’язків президента федерації регбі Тернопільщини та тренер клубу Володимир Крутовський розповів, що РК Терен це самобутній клуб, який утворився на основі любителів цього виду спорту і успішно розвивати його по всій області.

Клуб виник на початках, як об’єднання любителів. Сьогодні ми розвиваємо його по всій області. Приємно, що і бізнес долучається до підтримки цього захопливого виду спорту. Це показує, що для бізнесу важливі не лише прибуток, але й суспільна користь, яку приносить спорт - зазначив у коментарі Крутовський.
Свого часу я сам активно займався спортом, зокрема футболом та боксом. Спорт це виховання характеру, командного духу. Розвиток же спорту на Тернопільщині — це ще й візитівка нашого рідного краю. Сьогодні це ще любителі, а завтра вже гравці, які зроблять Тернопільщину відомою на всю Україну і світ. Наше завдання, як відповідального бізнесу, підтримати таких активних людей. Це наше здорове майбутнє - зазначив голова наглядової ради «Пивоварні «Опілля» Ярослав Джоджик.

Нагадаємо, нещодавно жіноча регбійна команда "Універ ТНЕУ" стала чемпіоном України з регбі-7. Заключний 4-ий тур чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги відбувся 22 та 23 вересня також в Одесі. У суперечці восьми дівчата з «Універ ТНЕУ» зуміли посісти перше місце у груповому етапі, здобувши три поспіль перемоги.

Прес-служба Пивоварні Опілля.

Назад до блогу
«Опілля» підтримало одну з кращих команд України з регбі

Інші статті

Тернопільська компанія Опілля передає автомобілі на фронт і допомагає в тилу
Автомобілі на передову передали працівники компанії "Опілля" разом із благодійниками.
Компанія «Опілля» передала близько півтисячі оборонного спорядження для захисників
У війну кожен має робити свою справу, яку вміє найкраще. Тернопільська компанія «Опілля» з першого дня повномасштабної війни на території України активно долучилася для допомоги військовим т...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я