Facebook PixelCode

«Опілля» підтримало ФК «Тернопіль-АТО» у поєдинку зі збірною Рівненщини

У суботу, 19 червня, футбольна команда «Тернопіль-АТО» провела матч на виїзді зі збірною Рівненщини «Гоща-АТО».
«Опілля» підтримало ФК «Тернопіль-АТО» у поєдинку зі збірною Рівненщини

Тернополяни впевнено перемогли з рахунком 6:1. Спонсором ФК «Тернопіль-АТО» традиційно виступила пивоварня «Опілля».

Голова ГО «ФК «Тернопіль-АТО», президент футбольного клубу Микола Дерецький розповів, що за два роки з часу створення команди, її гравці — діючі військовослужбовці, захисники, які свого часу були мобілізовані до війська, та добровольці — досягли чималих успіхів.

«Цього року ми вже провели сім матчів Чемпіонату України з футболу серед команд Ліги учасників АТО. Всі зустрічі для команди «Тернопіль-АТО» виявилися виграшними», — кажуть футболісти.

Крім цього, тернополяни приймають участь в Кубку захисників України в рамках Ліги учасників АТО. Вони вже зіграли два матчі: 1/32 фіналу та 1/16 фіналу Кубка. В обох зустрічах із суперниками «Тернопіль-АТО» також здобув перемогу. А у п’ятницю, 25 червня, тернополяни прийматимуть в 1/8 фіналу Кубка захисників України торішнього чемпіона України — команду «Ягуар» Національної гвардії України (військова частина 3028, полк спеціального призначення, який базується у Калинівці на Вінниччині).

Попереду на футболістів Тернопільщини чекає ще друге коло Чемпіонату України в Лізі учасників АТО.

«Зараз футбольна команда «Тернопіль-АТО» завдяки згуртованості, дружбі, досвіду і величезному бажанню перемогти демонструє прекрасні результати. Наразі маємо стовідсотковий результат стосовно всіх матчів і жодної програної гри. Більше того, не йшлося навіть про нічию, — пояснив президент клубу. — Ми налаштовані на те, щоб цього року завоювати і Кубок захисників України, і стати чемпіонами України в Лізі учасників АТО».

На жаль, держава крім документальних погоджень і підтверджень фінансової допомоги Лізі учасників АТО не надає. Всі матеріальні витрати, пов’язані з екіпіруванням клубу і переїздами, лягають на плечі громадської організації, небайдужих підприємців і доброчинців.

Одним із постійних і безвідмовних благодійників ФК «Тернопіль-АТО» є товариство «Опілля» в особі голови правління Ярослава Джоджика.

«Ярослав Джоджик завжди з розумінням підтримує і приймає всі звернення і прохання з нашого боку, допомагає у потребах футболістів. Це дійсно людина з великої літери, — підкреслив Микола Дерецький. — Ярослав Іванович підтримує команду як у грошовому еквіваленті, так і смачною продукцією «Опілля». Ми завжди розраховували і розраховуємо на допомогу «Опілля». Щира і велика подяка таким людям, як Ярослав Іванович і члени його колективу.

Спасибі за те, що підтримуєте такий захід, як Ліга учасників АТО та Чемпіонат України з Футболу. Адже це є показником того, що ми — українці, згуртована нація, і з повагою та дякою ставимося до захисників Вітчизни, які віддавали своє здоров’я і готові були пожертвувати власним життям за Батьківщину».

Довідка. Всеукраїнське громадське об’єднання «Українці разом» у 2015 році організувало перший Чемпіонат України з футболу серед команд Ліги учасників АТО. У Чемпіонаті беруть участь гравці, які захищали Україну на сході і мають посвідчення учасника бойових дій. 2015 року за перемогу змагалися 10 команд, а в поточному році — 98. Команда «Тернопіль-АТО» створена в квітні 2019 року на базі ГО з однойменною назвою «Футбольний клуб «Тернопіль-АТО».

Назад до блогу
«Опілля» підтримало ФК «Тернопіль-АТО» у поєдинку зі збірною Рівненщини

Інші статті

29.06.2022
Живий квас - природний антиоксидант, імуномодулятор та енергетик
Квас був дуже популярний у наших пращурів. Рецепти приготування смачного напою знали у кожному домі. Його варили монастирях, солдатських казармах, лікарнях.  ...
21.06.2022
Квас «Домашній» від «Опілля»: додайте собі сил!
У прадавні часи українці  втамовували спрагу одним з найдревніших напоїв, що дійшов до наших днів. Хлібний квас можна було побачити і в глечику селянина у полі і на столі шляхетних...
Вода «Опілля» як гуманітарна допомога: алгоритм отримання
Давайте допомагати разом! ТОВ «Пивоварня «Опілля» безкоштовно забезпечує питною водою наших захисників та цивільних громадян, котрі постраждали від великої війни в Україні й мають труднощі і...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я