Facebook PixelCode

«Опілля» підтримало проведення унікального фестивалю «Богданова каплиця»

На Кременеччині відбувся перший духовно-історичний фестиваль «Богданова криниця».
«Опілля» підтримало проведення унікального фестивалю «Богданова каплиця»

На Кременеччині відбувся перший духовно-історичний фестиваль «Богданова криниця». Дійство зібрало жителів та гостей Тернопільщини у селі Підлісці. Протягом трьох днів відвідувачі фестивалю мали змогу долучитися до низки заходів.

Організували дійство настоятель місцевої церкви Преображення Господнього отець Юрій Мазурчук і директор Кременецького краєзнавчого музею Андрій Левчук. Як розповів Андрій Володимирович, у святковій програмі намагалися поєднати заходи, котрі зацікавлять як старших людей, так і молоду аудиторію.

Фестиваль розпочали із заупокійної молитви за душі козаків за участю трьох владик. Згодом відбулося відкриття пам’ятної дошки з нагоди 370-й річниці спорудження каплиці Богдана Хмельницького. Відтак місцеві мешканці відтворили легенду, яка розповідає історію виникнення каплички. Існує переказ, що гетьман молився там перед битвою під Берестечком.

Згодом охочі долучалися до лекторію та дискусій на історичні, зокрема краєзнавчі теми, куштували кременецький вишневий борщ, приготований Андрієм Левчуком, дивилися документальний фільм про давню капличку. Відвідувачі також могли доєднатися до змагання з армспорту, навчитися боротися на руках, дослухаючись до порад чемпіонів, подивитися концерт, фаєр-шоу чи козацьку історичну реконструкцію.

Надана «Опіллям» продукція, а саме мінеральна вода та квас, була дуже доречна в цю спекотну погоду для учасників та гостей фестивалю.

«Дякуємо пивоварні «Опілля» за сприяння в проведенні першого духовно-історичного фестивалю «Богданова каплиця». Віримо, що це не останній наш спільний досвід в організації масштабних культурних заходів на теренах Тернопільщини», — відзначив Андрій Левчук.
Назад до блогу
«Опілля» підтримало проведення унікального фестивалю «Богданова каплиця»

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я