Facebook PixelCode

«Опілля» підтримує турнір із плавання на відкритій воді

«Кубок Тернопільського ставу в програмі відкритого чемпіонату Тернопільської області, міста Тернополя та четвертого етапу Кубку української плавальної асоціації «Мастерс»
«Опілля» підтримує турнір із плавання на відкритій воді

У неділю, 22 серпня, об 11.00 розпочнеться турнір із плавання на відкритій воді «Кубок Тернопільського ставу в програмі відкритого чемпіонату Тернопільської області, міста Тернополя та четвертого етапу Кубку української плавальної асоціації «Мастерс». Партнером спортивного дійства виступила торгова марка «Опілля». Пивоварня виділила для учасників і призерів Чемпіонату безалкогольну продукцію власного виробництва — воду «Опілля» та квас «Опілля Домашній».

За словами голови відокремленого підрозділу Федерації плавання України у Тернопільській області Олександра Малашевського, у заході змагатимуться спортсмени та ветерани у віковій категорії 25+.

«Опілля» підтримує проведення не лише цього турніру, а й є партнером усіх заходів, де у плаванні змагаються ветерани та діти, — прокоментував Олександр Малашевський. — Так, пивоварня «Опілля» виступала спонсором Кубка міського голови та Кубка з плавання пам’яті Героя України Юрія Горайського до Дня Збройних сил України. У квітні ж корпорація «Опілля» долучається до організації традиційного турніру «Мастерс». Дякуємо пивоварні за сприяння у розвитку водних видів спорту та допомогу в проведенні таких заходів».

У відкритому Чемпіонаті області та міста Тернополя на Кубок Тернопільського ставу у плаванні на дистанціях 1500 та 3000 метрів змагатимуться як професійні спортсмени, так і аматори. Зокрема про свою участь вже заявили понад шістдесят плавців — мешканців Кривого Рогу, Дніпра, Києва, Рівного, Львова, Чернівців, Тернополя, Хмельницького, Вінниці та інших міст України.

Повболівати за плавців з усіх регіонів країни зможуть усі охочі. Організатори запрошують гостей і жителів Тернополя підтримати спортсменів і аматорів на території відпочинкової зони «Циганка».

Назад до блогу
«Опілля» підтримує турнір із плавання на відкритій воді

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я