Facebook PixelCode

Потрійна подяка юних: «Опілля» допомогло провести християнський табір «Горлиця-2023»

Потрійним «Дякуємо!» відповіли на допомогу «Опілля» більше сотні дітей-учасників християнського табору “Горлиця”, який 30 червня-11 липня тривав на Кременеччині.
Потрійна подяка юних: «Опілля» допомогло провести християнський табір «Горлиця-2023»

Потрійним «Дякуємо!» відповіли на допомогу «Опілля» більше сотні дітей-учасників християнського табору “Горлиця”, який 30 червня-11 липня тривав на Кременеччині.

Тернопільська пивоварня «Опілля» з природної та екологічно чистої української сировини за технологією натурального бродіння випускає майже два десятки видів продукції, в тому числі квас і питну воду. Саме артезіанською питною водою і натуральним квасом «Опілля» для юних учасників християнського табору і просив допомогти натхненник його проведення священник ПЦУ і голова благодійного фонду «Наша надія – Кременець» отець Андрій Любунь.

«Опілля» з радістю відгукнулось на прохання благодійника і військового капелана, відзначеного почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ генерала Залужного «За служіння війську». Андрій Любунь із 2014 року допомагає українським бійцям і реалізував задум збудувати у селі Лішня під Кременецем єдину в Україні каплицю-пантеон Героїв АТО, де з 2018 року відбувається Всеукраїнська проща для родин загиблих за незалежність України. При цьому отець Андрій ще встигає опікуватись християнським вихованням дітей. Як соціально відповідальний виробник наша компанія з задоволенням допомогла йому в проведенні цього табору», — відзначило «Опілля».

Православний дитячий табір «Горлиця-2023» з благословення митрополита Тернопільського і Кременецького Нестора відбувався на території Свято-Юріївського монастиря на хуторі Вірля. У розташованому між соснами біля ставка наметовому таборі діти з кременецьких парафій ПЦУ не тільки набирались сил. Метою було духовне навчання, виховання та активний відпочинок із ранковими та вечірніми молитвами, співами біля ватри, бесідами зі священниками, майстер-класами, інтелектуальними і спортивними іграми. Звісно, що після такого активного дозвілля дітям хотілося пити. Для них «Опілля» безкоштовно й надало 550 літрів корисних напоїв: натурального квасу живого бродіння «Домашній» та слабогазованої питної артезіанської води.

«Активна участь у суспільному житті є одним із наших пріоритетів: на соціальні проєкти «Опілля» торік спрямувало 3,5 мільйона гривень і безкоштовно надало понад 2 мільйони літрів питної води. Особливо охоче ми підтримуємо ініціативи, спрямовані на патріотичне і духовне виховання молоді, бо цінуємо справжнє і вітаємо прагнення юних зростати справжніми українцями», — наголошує «Опілля».

У відповідь учасники табору записали спеціальне відео з подякою благодійнику — компанії «Опілля».

«Табір «Горлиця» у монастирі Святого Юрія Переможця на хуторі Вірля, де зібралося більше ста таборян, щиро дякує «Опіллю» за надану допомогу в проведенні. Дя-ку-є-мо!» — тричі гуртом виголосили подяку юні учасники табору.

Джерело: Gazeta-misto.te

Назад до блогу
Потрійна подяка юних: «Опілля» допомогло провести християнський табір «Горлиця-2023»

Інші статті

11.04.2024
Чим корисний справжній квас навесні
Почуватись здоровим, життєрадісним і сповненим сил після виснажливої зими хоче кожен. Допоможе в цьому традиційний український напій, про користь якого знають не всі. Йдеться про квас. Придб...
«Опілля» підтримало видання книги про унікальну борщівську вишивку
Автентична борщівська вишиванка славить Україну і її традиції на весь світ. Поширенню цієї слави сприяє і «Опілля». Тернопільська пивоварня ...
08.04.2024
Справжній напій українців: «Опілля» відродило споконвічну традицію
Традиційним напоєм, який століттями українці готували і щодня пили впродовж року, є квас. Коли ж тепер полиці крамниць заполонила незліченна кількість закордонних штучних напоїв, українську ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я