Facebook PixelCode

Справжня допомога: «Опілля» — партнер благодійного виступу Dzidzio і Олександра Пономарьова в Тернополі

Тернопільська пивоварня «Опілля» допоможе українським співакам Олександру Пономарьову і Михайлу Хомі (Dzidzio) зібрати кошти на потреби українських захисників та вимушених переселенців з Маріуполя і Бахмута.
Справжня допомога: «Опілля» — партнер благодійного виступу Dzidzio і Олександра Пономарьова в Тернополі

Тернопільська пивоварня «Опілля» допоможе українським співакам Олександру Пономарьову і Михайлу Хомі (Dzidzio) зібрати кошти на потреби українських захисників та вимушених переселенців з Маріуполя і Бахмута. «Опілля» стало партнером благодійного виступу, який у День Конституції України 28 червня проведе у Тернополі ведучий Юрій Горбунов.

- Захід у залі «ONYX» готелю «PALLADA» у Тернополі відбудеться не просто як виступ з найкращими та улюбленими піснями артистів. В його ході буде благодійний аукціон з унікальними лотами від зірок шоу-бізнесу, митців, політичних та громадських діячів. А загалом захід матиме форму благодійної вечері. Справжнім пивом, квасом і сидром натурального бродіння та артезіанською водою пригощатиме партнер акції — тернопільська пивоварня «Опілля» - повідомляє організаторка дійства Ольга Навроцька.

«Збираємо на житло для родин переселенців з Бахмута та Маріуполя, а також на дрони та пікапи для захисників Бахмутського та Авдіївського напрямків», - таку мету заявили організатори.

«Ми з радістю стали партнерами благодійного виступу Олександра Пономарьова і Михайла Хоми (Dzidzio) з ведучим Юрієм Горбуновим, бо мета заходу — благородна. Втілити її «Опілля» допоможе і коштами, і повним спектром своєї якісної натуральної продукції», — кажуть тернопільські броварі.

Як соціально відповідальний виробник пивоварня «Опілля» не тільки продовжує роботу і вчасно сплаченими податками поповнює український бюджет, а й сама постійно займається благодійністю. Так, у 2022 році на свій благодійний проєкт «Разом до перемоги» та інші соціальні ініціативи «Опілля» спрямувало 3,5 мільйона гривень. Зараз розлитою у пляшки артезіанською водою «Опілля» допомагає постраждалим від підриву Каховської ГЕС. Для багатьох мешканців Миколаївської та Херсонської областей благодійна вода від «Опілля» стала єдиною питною водою.

«Взаємодопомога у скрутну хвилину - це традиція українців. «Опілля» знає ціну справжньої допомоги, тому постійно допомагає постраждалим. Стати партнером благодійного концерту Dzidzio і Пономарьова — це для «Опілля» чергова можливість надати справжню допомогу. Недарма ж гасло нашої пивоварні «Цінуй традиції, цінуй справжнє», — підкреслює «Опілля».

Назад до блогу
Справжня допомога: «Опілля» — партнер благодійного виступу Dzidzio і Олександра Пономарьова в Тернополі

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я