Facebook PixelCode

Справжня допомога: «Опілля» — партнер благодійного виступу Dzidzio і Олександра Пономарьова в Тернополі

Тернопільська пивоварня «Опілля» допоможе українським співакам Олександру Пономарьову і Михайлу Хомі (Dzidzio) зібрати кошти на потреби українських захисників та вимушених переселенців з Маріуполя і Бахмута.
Справжня допомога: «Опілля» — партнер благодійного виступу Dzidzio і Олександра Пономарьова в Тернополі

Тернопільська пивоварня «Опілля» допоможе українським співакам Олександру Пономарьову і Михайлу Хомі (Dzidzio) зібрати кошти на потреби українських захисників та вимушених переселенців з Маріуполя і Бахмута. «Опілля» стало партнером благодійного витсупу, який у День Конституції України 28 червня проведе у Тернополі ведучий Юрій Горбунов.

- Захід у залі «ONYX» готелю «PALLADA» у Тернополі відбудеться не просто як виступ з найкращими та улюбленими піснями артистів. В його ході буде благодійний аукціон з унікальними лотами від зірок шоу-бізнесу, митців, політичних та громадських діячів. А загалом захід матиме форму благодійної вечері. Справжнім пивом, квасом і сидром натурального бродіння та артезіанською водою пригощатиме партнер акції — тернопільська пивоварня «Опілля» - повідомляє організаторка дійства Ольга Навроцька.

«Збираємо на житло для родин переселенців з Бахмута та Маріуполя, а також на дрони та пікапи для захисників Бахмутського та Авдіївського напрямків», - таку мету заявили організатори.

«Ми з радістю стали партнерами благодійного виступу Олександра Пономарьова і Михайла Хоми (Dzidzio) з ведучим Юрієм Горбуновим, бо мета заходу — благородна. Втілити її «Опілля» допоможе і коштами, і повним спектром своєї якісної натуральної продукції», — кажуть тернопільські броварі.

Як соціально відповідальний виробник пивоварня «Опілля» не тільки продовжує роботу і вчасно сплаченими податками поповнює український бюджет, а й сама постійно займається благодійністю. Так, у 2022 році на свій благодійний проєкт «Разом до перемоги» та інші соціальні ініціативи «Опілля» спрямувало 3,5 мільйона гривень. Зараз розлитою у пляшки артезіанською водою «Опілля» допомагає постраждалим від підриву Каховської ГЕС. Для багатьох мешканців Миколаївської та Херсонської областей благодійна вода від «Опілля» стала єдиною питною водою.

«Взаємодопомога у скрутну хвилину - це традиція українців. «Опілля» знає ціну справжньої допомоги, тому постійно допомагає постраждалим. Стати партнером благодійного концерту Dzidzio і Пономарьова — це для «Опілля» чергова можливість надати справжню допомогу. Недарма ж гасло нашої пивоварні «Цінуй традиції, цінуй справжнє», — підкреслює «Опілля».

Назад до блогу
Справжня допомога: «Опілля» — партнер благодійного виступу Dzidzio і Олександра Пономарьова в Тернополі

Інші статті

19.09.2023
Президент Латвії особисто ознайомився із продукцією компанії “Опілля” на міжнародній виставці Riga Food 2023
Виставка Riga Food 2023 відбулася у Латвії з 7 до 9 вересня. Один із найбільших національних стендів організувала Торгово-промислова палата України....
18.09.2023
«Опілля» долучилося до проведення у Тернополі Всесвітнього дня прибирaння
16 вересня 2023 року в Укрaїні відбулaсь нaйбільшa соціaльнa екологічнa подія глобaльного мaсштaбу Всесвітній день прибирaння. ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я