Нагородження відбулося під час традиційного “Свята пива”, що відбулося наприкінці серпня цього року. Конкурс відбувається щорічно під егідою галузевої компанії «Укрпиво», що об’єднує українських виробників пива та безалкогольних напоїв. Найвища нагорода конкурсу - “Бурштинова зірка” - була вручена корпорації “Опілля”— за найбільше зростання виробництва у 2016 році, що склало 67,5 % порівняно з попереднім роком. Таким чином пивовари з Тернополя показали найкращий результат серед усіх учасників ринку.
Почесний президент корпорації “Опілля” Ярослав Джоджик відзначив, що йому особливо приємно отримати нагороду у 20-ту ювілейну річницю, в умовах, коли загалом галузь перебуває у стані падіння.
“Дуже приємно отримувати бурштинову зірку саме на 20 ювілейну річницю. Приємно отримати цю нагороду на дуже конкурентному ринку за участі транснаціональних корпорацій. Протягом останніх років пивний ринок падає, тому особливо приємно, що нам вдалося досягнути зростання виробництва”, - зазначив Ярослав Джоджик під час вручення нагороди.
Підприємець також висловив сподівання, що вже ближчим часом урядова політика сприятиме зростанню економіки.
“Сьогодні представником Верховної Ради висловлено думку про усвідомлення влади своєї провини за те, що на протязі останніх років ми є падаючим ринком. Усвідомлення провини — це є перший крок виправлень минулих помилок і наступного зростання економіки”, - зазначив почесний президент корпорації “Опілля”.
Підсумовуючи Ярослав Джоджик зауважив, що нагорода є здобутком роботи усього колективу компанії.
“Це результат більш ніж 400 чоловік, які багато працюють, щоб мати можливість виготовляти та продавати одну з найкращих продуктів на українському пивному ринку сьогодні”, - сказав він.
Разом з “Бурштиновою зіркою” золоту медаль за високу якість отримало пиво “Опілля-Фірмове”. Срібною медаллю нагороджено “Опілля-Гайдамацьке” та квас “Опілля-Домашній”. Оцінка продукції відбувалося за участі професійних дегустаторів з України, Білорусі, Молдови.
Пивоварня "Опілля" відома своїм асортиментом справжнього "живого пива", що зберігає класичну технологію виробництва пива. Це одне з небагатьох виробництв, де усі процеси вторинного доброжування відбуваються у підвалах при сталій низькій температурі. Тим самим пивоварні вдається зберігати усю повноту смакових якостей класичного “живого” пива.
Назад до блогу