Facebook PixelCode

Кіно зі справжнім смаком свята: «Опілля Різдвяне» дарує безкоштовні перегляди

Майже пів сотні фільмів на MEGOGO завдяки спонсорству торгової марки «Опілля Різдвяне» готові створити Вам різдвяно-новорічний настрій.
Кіно зі справжнім смаком свята: «Опілля Різдвяне» дарує безкоштовні перегляди

Перелік із 49-ти фільмів — у спеціальному розділі медіаплатформи MEGOGO «Новорічне кіно для зимового настрою» 39 стрічок і серіалів цієї добірки мають позначку «Безкоштовно» завдяки спонсору показу — «Різдвяному» від тернопільської пивоварні «Опілля».

«Щоб цілеспрямовано рухатись до переможної мети, час від часу треба відпочивати і з добрим настроєм набиратись наснаги для нових звершень. Різдвяно-новорічні свята — саме такий час. Упродовж 2023 року пивоварня «Опілля» була спонсором прямих трансляцій на MEGOGO всіх матчів відбору футбольного Чемпіонату Європи-2024. Знаємо, що наша продукція допомагала вболівати багатьом. Під кінець року традиційно зваривши спеціальне пиво «Різдвяне», броварня «Опілля» вирішила посилити святковий настрій українців і стала спонсором показу новорічної кінодобірки на MEGOGO. Сподіваємось, що справжній смак свята — пиво «Різдвяне» — приємно доповнить кіноперегляд», — кажуть броварі «Опілля».

У добірці «Новорічне кіно для зимового настрою» на MEGOGO знайдете і серіали, і короткометражки. Там фільми, які можна дивитись і самому, і в компанії друзів, і в сімейному колі. Розмаїття жанрів — на будь-який смак: від мелодрам і комедій до бойовиків і фентезі та детективів. Є й фільми українського виробництва. Святковий зимовий настрій добірка новорічного кіно на MEGOGO за підтримки «Опілля» даруватиме Вам до 31 грудня включно.

Спонсор показу «Опілля Різдвяне» бажає Вам приємного перегляду, зимового настрою і справжнього смаку свята разом із «Різдвяним» від пивоварні «Опілля».

Джерело: gazeta-misto.te.ua

Назад до блогу
Кіно зі справжнім смаком свята: «Опілля Різдвяне» дарує безкоштовні перегляди

Інші статті

23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
«Опілля» підтримало змагання з зимового мандрівництва "Снігохід-2024"
Майже 250 учасників з різних регіонів України взяли участь у XIII Зимових змаганнях "Снігохід", що 3 лютого відбулись у Кременці на Тернопільщині. Продукція компанії «Опілля», яка ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я