Facebook PixelCode

«Опілля» допомогло: V відкритий чемпіонат Тернополя та області з плавання став справжнім святом на воді

V Відкритий чемпіонат Тернополя та області з плавання на короткій воді серед ветеранів «Masters 2019» відбувся 14 квітня у Тернополі.
«Опілля» допомогло: V відкритий чемпіонат Тернополя та області з плавання став справжнім святом на воді

V Відкритий чемпіонат Тернополя та області з плавання на короткій воді серед ветеранів «Masters 2019» відбувся 14 квітня у Тернополі. У ньому взяло участь близько сотні спортсменів не лише з нашого регіону, а й інших областей – Київської, Дніпропетровської, Луганської, Вінницької, Львівської, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька, Волинська. Найстаршому учаснику – 79 років, наймолодшому – 25. Про те, як проходили змагання нам розповів голова відокремленого підрозділу Федерації плавання України в Тернопільській області Олександр Малашевський.

Бізнес має бути соціально відповідальним, особливо в такий складний час. В умовах війни, в умовах кризи потрібно брати на себе відповідальні функції. І як приклад, ми допомагаємо і підтримуємо спортсменів. Нам дуже приємно, бо це розвиток нашого суспільства. Тому, закликаю усіх підприємців, бізнесменів долучатися і спільними зусиллями ми можемо досягнути великого результату – каже директор з маркетингу пивоварні «Опілля» Володимир Гомівка.

На змагання з Луганська приїхали воїни, які зараз на фронті. Такі змагання показують, що у спорті немає бар’єрів ні мовних, ні психологічних. А схід і захід України – єдині. Організатори зробили все, щоб гості почувалися, як удома. А вони, в свою чергу, відзначили високий рівень організації змагань. Задоволеними були навіть найвибагливіші з учасників.

«Кращі спортсмени були нагороджені грамотами, кубками і цінними призами, жінкам ми традиційно даруємо ще й квіти. Закупити призи та організувати справжнє свято для ветеранів із плавання нам допомогли наші партнери. Уже не один рік ми співпрацюємо із тернопільською броварнею «Опілля», яка ніколи не відмовляє нам у допомозі та радо йде назустріч, за що – щира подяка.

Крім цього, ми співпрацювали зі страховою групою «ТАС», а також фірмою «Veolia», торговим домом «Атріум», мережею магазинів «Спортландія», «Родина». Ми також їм вдячні. До слова, наших спонсорів ми також запрошуємо до участі у змаганнях, які традиційно проходитимуть в нас щороку. Крім цього, співорганізаторами змагань були управління сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міськради і департамент сім’ї, молоді, фізичної культутри і спорту облдержадміністрації, Федерація плавання Тернопільської області. Також хочу подякувати директору КДЮСШ №2 імені Юрія Горайського Андрієві Рибаку», - розповів Олександр Малашевський.

Всі учасники показали непоганий результат. У категорії 160-199 команда «Тернопіль Мастерс» посіла перше місце в естафеті у вільному стилі. У категорії 120-159 кращою стала команда головного управління нацполіції краю. Друге і третє місце посіли команди із Луганська та Чернівців. Крім цього, були індивідуальні запливи у різних стилях.

І навіть по завершенню змагань відпочивати тернопільським плавцям ніколи. Зараз команда із 14 чоловік із Тернополя готується до нових змагань – чемпіонату України серед ветеранів, який відбудеться 3-5 травня у Львові.

Лілія Лобур

Джерело tenews.org.ua

Назад до блогу
«Опілля» допомогло: V відкритий чемпіонат Тернополя та області з плавання став справжнім святом на воді

Інші статті

29.06.2022
Живий квас - природний антиоксидант, імуномодулятор та енергетик
Квас був дуже популярний у наших пращурів. Рецепти приготування смачного напою знали у кожному домі. Його варили монастирях, солдатських казармах, лікарнях.  ...
21.06.2022
Квас «Домашній» від «Опілля»: додайте собі сил!
У прадавні часи українці  втамовували спрагу одним з найдревніших напоїв, що дійшов до наших днів. Хлібний квас можна було побачити і в глечику селянина у полі і на столі шляхетних...
Вода «Опілля» як гуманітарна допомога: алгоритм отримання
Давайте допомагати разом! ТОВ «Пивоварня «Опілля» безкоштовно забезпечує питною водою наших захисників та цивільних громадян, котрі постраждали від великої війни в Україні й мають труднощі і...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я