Facebook PixelCode

«Опілля»: нехай наступний 2023 рік буде переможним!

Різдвяна зірка сходить для тих, хто попри труднощі таки долає шлях до світлої мети. «Опілля» знає цей шлях і впевнено іде ним разом із Вами з року в рік. 2022-ий – чи не найважчий рік для кожного з українців. Але цей рік довів, що ми – незламні.
«Опілля»: нехай наступний 2023 рік буде переможним!

Різдвяна зірка сходить для тих, хто попри труднощі таки долає шлях до світлої мети. «Опілля» знає цей шлях і впевнено іде ним разом із Вами з року в рік. 2022-ий – чи не найважчий рік для кожного з українців. Але цей рік довів, що ми – незламні.

«Опілля», як і українці, робили й роблять все можливе і неможливе для Перемоги. У перші ж дні після 24 лютого тернопільська пивоварня тимчасово прихистила 2 тисячі 300 українців, які тікали з-під російських обстрілів. «Опілля» разом із волонтерами забезпечило цих співвітчизників речами першої необхідності та їжею. Її готували і для українців, які транзитом прямували через Тернопіль при порятунку від ворога. Із 25 лютого «Опілля» почало розливати свою питну воду як благодійну, започаткувавши програму «Разом до Перемоги». Відтоді українські військові і мешканці залишених ворогом без життєдайної вологи населених пунктів України безкоштовно отримали вже понад 2 тисячі тонн питної води «Опілля». Була й інша допомога, яку компанія надала українським бійцям. При цьому «Опілля» не припинило основну свою діяльність. Зберігаючи робочі місця і сплачуючи податки, пивоварня забезпечує міцний економічний тил не тільки Тернопільщини, а й України. Як підприємство, що відродило українську традицію варіння «живого» пива, «Опілля» і цього нелегкого 2022 року зварило традиційне особливе пиво – «Різдвяне». Попри складнощі воєнного стану і удари ворога по енергетичній інфраструктурі «Опілля» залишається надійним виробником і постачальником своєї продукції.

Споживачі віддячують своїм вибором, віддаючи перевагу саме «Опіллю». Так, у конкурсі «Народний бренд-2022» мешканці Тернополя голосуванням обрали нашу продукцію в обох номінаціях, учасником яких було «Опілля».

Із загальної кількості 2 тисячі 272 голоси, відданих за пиво трьох виробників-учасників конкурсу, більше половини – 1 тисячу 356 голосів – мешканці Тернополя віддали за пиво «Опілля». Найближчого конкурента у конкурсі «Народний бренд-2022» за кількістю шанувальників пиво «Опілля» випередило більш, як вдвічі.

У номінації «Безалкогольні напої» «Опілля» змагалось за «Народний бренд» із продукцією 18-ти торгових марок і виробників. Із 2 тисяч 383 учасників голосування у цій номінації майже половина – 1 тисяча 25 – віддали перевагу продукції саме «Опілля». Свого найближчого конкурента у номінації «Безалкогольні напої» конкурсу «Народний бренд-2022» компанія «Опілля» голосуванням тернополян випередила втричі.

«Опілля» цінує справжнє і дякує за справжнє: довіру і партнерство в 2022 році.

«Опілля» вітає Вас зі світлими святами з вірою у щасливе майбутнє і мирну працю задля нього. Наша компанія, як і кожен з українців, продовжує робити все, щоб наблизити велику Перемогу. Нехай наступний 2023 рік буде переможним! Для кожного українця, для України, для «Опілля»!

Назад до блогу
«Опілля»: нехай наступний 2023 рік буде переможним!

Інші статті

19.09.2023
Президент Латвії особисто ознайомився із продукцією компанії “Опілля” на міжнародній виставці Riga Food 2023
Виставка Riga Food 2023 відбулася у Латвії з 7 до 9 вересня. Один із найбільших національних стендів організувала Торгово-промислова палата України....
18.09.2023
«Опілля» долучилося до проведення у Тернополі Всесвітнього дня прибирaння
16 вересня 2023 року в Укрaїні відбулaсь нaйбільшa соціaльнa екологічнa подія глобaльного мaсштaбу Всесвітній день прибирaння. ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я