Facebook PixelCode

Пивоварня «Опілля» подбала про яскравий відпочинок тернополян на День міста

За підтримки «Опілля» на Тернопільському ставі проведуть Чемпіонат світу з водно – моторного спорту «HYDRO GP Ternopil».
Пивоварня «Опілля» подбала про яскравий відпочинок тернополян на День міста

Корпорація «Опілля» — генеральний партнер святкування Дня міста Тернополя. Пивоварня посприяла в організації низки цікавих культурних, спортивних і розважальних заходів, аби день народження файного міста запам’ятався і його мешканцям, і гостям.

За підтримки «Опілля» на Тернопільському ставі проведуть Чемпіонат світу з водно – моторного спорту «HYDRO GP Ternopil». У змаганнях візьмуть участь спортсмени з 15-ти країн — Німеччини, Австрії, Словаччини, Естонії, Болгарії, Латвії, Італії, Угорщини, Польщі, США, Швеції та інших. У п’ятницю, 27 серпня, учасники реєструватимуться, перевірятимуть човни і тренуватимуться. Змагання відбуватимуться впродовж вихідних, 28 та 29 серпня.

Завершиться Чемпіонат світу з водно – моторного спорту «HYDRO GP Ternopil» церемонією нагородження призерів. У рамках спортивного дійства також встановлять зірку чемпіона світу 2019 року, представника Італії Клаудіо Фанзіні.

«Опілля» запрошує всіх охочих повболівати за учасників змагальних заїздів і підтримати спортсменів у запеклій боротьбі за перемогу.

Окрім цього, у місті відбудуться інші цікаві дійства. У суботу, 28 серпня, на Театральному майдані відбудуться Всеукраїнські змагання з баскетболу серед дорослих. Того ж дня поблизу відпочинкової зони «Циганка» проведуть Чемпіонат міста з вітрильного спорту. На вулиці Гетьмана Петра Сагайдачного новими іменами поповнять Алею зірок.

У парку імені Тараса Шевченка 28 серпня всіх охочих запрошують на фестиваль «Не святі горшки ліплять», а на Набережній Тернопільського ставу лунатиме святковий концерт до Дня міста за участю гуртів «Хвилі», «Мотор’ролла», «Мазепа», «Hanky_X_Dory».

Святкуватимуть День міста і у парку Національного відродження. Там 28 серпня, серед іншого, відбудеться свято меду, концерт народного артиста Віктора Павліка та феєричне шоу театру вогню від «Semargl».

Корпорація «Опілля» бажає усім тернополянам і гостям міста насиченого та яскравого відпочинку.

Назад до блогу
Пивоварня «Опілля» подбала про яскравий відпочинок тернополян на День міста

Інші статті

Тернопільська компанія Опілля передає автомобілі на фронт і допомагає в тилу
Автомобілі на передову передали працівники компанії "Опілля" разом із благодійниками.
Компанія «Опілля» передала близько півтисячі оборонного спорядження для захисників
У війну кожен має робити свою справу, яку вміє найкраще. Тернопільська компанія «Опілля» з першого дня повномасштабної війни на території України активно долучилася для допомоги військовим т...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я