Facebook PixelCode

Розливне пиво всіх сортів: у Хмельницькому відкривається перший фірмовий магазин «Опілля»

Найсвіжіше розливне справжнє пиво всіх сортів тернопільської броварні «Опілля» тепер зможуть придбати мешканці Хмельницького і гості нашого міста. 8 вересня «Опілля» відкриває в Хмельницькому на вулиці Панаса Мирного, 19-А свій перший фірмовий магазин.

Розливне пиво всіх сортів: у Хмельницькому відкривається перший фірмовий магазин «Опілля»

Купити пиво від тернопільського виробника у нашому місті — давно не проблема, але фірмовий магазин «Опілля» дає переваги, яких не має жодна інша крамниця, — це щойно зварене розливне пиво.

В Хмельницькому можна було знайти небагато місць із одним-двома сортами пива «Опілля» на розлив, але тепер у фірмову магазині Ви зможете спробувати всі сорти розливного пива «Опілля». Продукція тернопільської броварні у фірмовий магазин надходитиме прямо з заводу. Живе пиво у фірмовому магазині буде завжди свіжим, а поціновувачі зможуть відчути той самий первозданний смак і аромат розливного пива «Опілля», який вони так люблять і на який чекали. Також буде представлене банкове та пляшкове пиво, натуральний квас, сидр та мінеральна вода. У фірмовому магазині буде наявна вся продукція «Опілля» у різних форматах, а також все необхідне для її споживання: від келихів і бокалів до снеків і закусок.

Пивоварня «Опілля» має розгалужену мережу фірмових магазинів у великих містах України і продовжує її розбудовувати. Фірмові магазини «Опілля» — це найкращий сервіс із широким вибором найякіснішої продукції «Опілля», виготовленої фахівцями тернопільської пивоварні з виключно натуральних вітчизняних складників за традиційними українськими рецептами.

Перший у Хмельницькому фірмовий магазин «Опілля» розташовується біля озера, в мікрорайоні Озерна, на вулиці Панаса Мирного, 19-А. У день урочистого відкриття будуть конкурси, розіграші призів і великі знижки. Тому 8 вересня о 19 годині запрошуємо всіх на відкриття фірмового магазину «Опілля», щоб далі стати його постійним відвідувачем і покупцем свіжого розливного пива прямо з заводу. Цінуй справжнє!

Назад до блогу
Розливне пиво всіх сортів: у Хмельницькому відкривається перший фірмовий магазин «Опілля»

Інші статті

23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
«Опілля» підтримало змагання з зимового мандрівництва "Снігохід-2024"
Майже 250 учасників з різних регіонів України взяли участь у XIII Зимових змаганнях "Снігохід", що 3 лютого відбулись у Кременці на Тернопільщині. Продукція компанії «Опілля», яка ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я