Facebook PixelCode

Смак найкращих сортів хмільного напою “Опілля” спробували іноземні делегації у день Тернополя

Із нагоди Дня Тернополя у пивоварні “Опілля” провели дегустацію для гостей файного міста – делегацій із закордону та інших міст України.

Смак найкращих сортів хмільного напою “Опілля” спробували іноземні делегації у день Тернополя

Заступник секретаря міської ради польського міста Сувалки Яцек Нєдзвєцкі підкреслив, що Тернопіль – дуже приязне місто. Гостям міста для дегустації запропонували усю продукцію пивоварні “Опілля” – 10 видів хмільного напою, серед яких і чотири експортні новинки, а також вода і квас.

Тернопільський завод готовий підкорювати європейський ринок. Адже цього року, до свого 170-річчя, компанія “Опілля” випустила 4 сорти нового продукту, який незабаром відправлять до Польщі, Литви, Білорусі та інших європейських країн.

Про це розповів заступник директора із маркетингу пивоварні «Опілля» Василь Мацюк.

Загалом, до Дня міста у Тернопіль з’їхалися делегації із трьох польських міст, а також Німеччини, Литви, Естонії. Їх познайомили із найбільшими досягненнями міста за останні роки.

Додамо, пивоварню “Опілля” заснували у 1851 році і вона є найдавнішою у нашій місцевості. Продукцію виготовляють лише з вітчизняного солоду та хмелю, завдяки тому, що співпрацюють з місцевими фермерами та підприємствами.

Джерело Т1 Новини

Назад до блогу
Смак найкращих сортів хмільного напою “Опілля” спробували іноземні делегації у день Тернополя

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я