Facebook PixelCode

Смак найкращих сортів хмільного напою “Опілля” спробували іноземні делегації у день Тернополя

Із нагоди Дня Тернополя у пивоварні “Опілля” провели дегустацію для гостей файного міста – делегацій із закордону та інших міст України.

Смак найкращих сортів хмільного напою “Опілля” спробували іноземні делегації у день Тернополя

Заступник секретаря міської ради польського міста Сувалки Яцек Нєдзвєцкі підкреслив, що Тернопіль – дуже приязне місто. Гостям міста для дегустації запропонували усю продукцію пивоварні “Опілля” – 10 видів хмільного напою, серед яких і чотири експортні новинки, а також вода і квас.

Тернопільський завод готовий підкорювати європейський ринок. Адже цього року, до свого 170-річчя, компанія “Опілля” випустила 4 сорти нового продукту, який незабаром відправлять до Польщі, Литви, Білорусі та інших європейських країн.

Про це розповів заступник директора із маркетингу пивоварні «Опілля» Василь Мацюк.

Загалом, до Дня міста у Тернопіль з’їхалися делегації із трьох польських міст, а також Німеччини, Литви, Естонії. Їх познайомили із найбільшими досягненнями міста за останні роки.

Додамо, пивоварню “Опілля” заснували у 1851 році і вона є найдавнішою у нашій місцевості. Продукцію виготовляють лише з вітчизняного солоду та хмелю, завдяки тому, що співпрацюють з місцевими фермерами та підприємствами.

Джерело Т1 Новини

Назад до блогу
Смак найкращих сортів хмільного напою “Опілля” спробували іноземні делегації у день Тернополя

Інші статті

23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
«Опілля» підтримало змагання з зимового мандрівництва "Снігохід-2024"
Майже 250 учасників з різних регіонів України взяли участь у XIII Зимових змаганнях "Снігохід", що 3 лютого відбулись у Кременці на Тернопільщині. Продукція компанії «Опілля», яка ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я