Facebook PixelCode

Що таке справжній квас, і як його відрізнити від «квасового напою»?

Спекотного літнього дня так приємно освіжитися стаканом прохолодного квасу. Тож попит на цей традиційний український напій в найтеплішу пору року неухильно зростає.
Що таке справжній квас, і як його відрізнити від «квасового напою»?

Спекотного літнього дня так приємно освіжитися стаканом прохолодного квасу. Тож попит на цей традиційний український напій в найтеплішу пору року неухильно зростає. Адже квас не тільки тамує спрагу, але й бадьорить та освіжає, має багато корисних властивостей.

Справжній квас багатий вітамінами В1 і В2, Д, РР та молочною кислотою. Багато у квасі і калію. З давніх часів квас використовували навіть як жарознижуючий і протизапальний засіб. Ним лікували лихоманку, хвороби шлунку і органів дихання. Подейкують, що квас навіть допомагає успішно боротися із зайвими кілограмами.

Все це стосується тільки продукту натурального бродіння, яким, до прикладу, є квас «Домашній» від «Опілля». Згідно державного стандарту квас - це безалкогольний напій, виготовлений незавершеним молочнокислим і супутнім йому спиртовим бродінням, вироблений з використанням зернової сировини. Головним у цьому процесі є слова «натуральне бродіння», які знайдете на кожній етикетці квасу від «Опілля».

Однак у продажу можна зустріти й інші безалкогольні напої, на споживчому маркуванні яких читаємо назву «КВАС» нанесену великими літерами, хоча якщо оглянути етикетку пильніше, то нижче, а інколи аж на зворотному боці пляшки, вже дрібним шрифтом, значиться «напій безалкогольний на ароматизаторах». Як правило, для його виготовлення використовують ароматичну композицію «Квас», тож за зовнішніми ознаками: кольором, запахом та смаком, отриманий продукт цілком схожий на уславлений напій, а за «внутрішньою сутністю»: це неприродна бовтанка.

«Домашній» від «Опілля» це правильний і справжній квас. На ньому немає напису «газований» тому, що бульбашки в ньому з'являються в процесі бродіння, а не через додаткове збагачення напою вуглекислотою. Немає тут і різних ароматизаторів, барвників, консервантів та замінників цукру, бо все це псує справжній квас і може зробити його не те, що некорисним, але і шкідливим.

Квас від «Опілля» продукт корисний, проте слід пам’ятати з якими продуктами квас взагалі не можна поєднувати. Не можна запивати квасом солодощі, оскільки квасні дріжджі у поєднанні з цукром можуть викликати зайве бродіння у організмі.

А загалом квас - це напій сили і здоров’я. Саме таким його пропонує своїм споживачам пивоварня «Опілля», що опирається на принцип виробництва натурального і якісного.

Назад до блогу
Що таке справжній квас, і як його відрізнити від «квасового напою»?

Інші статті

29.06.2022
Живий квас - природний антиоксидант, імуномодулятор та енергетик
Квас був дуже популярний у наших пращурів. Рецепти приготування смачного напою знали у кожному домі. Його варили монастирях, солдатських казармах, лікарнях.  ...
21.06.2022
Квас «Домашній» від «Опілля»: додайте собі сил!
У прадавні часи українці  втамовували спрагу одним з найдревніших напоїв, що дійшов до наших днів. Хлібний квас можна було побачити і в глечику селянина у полі і на столі шляхетних...
Вода «Опілля» як гуманітарна допомога: алгоритм отримання
Давайте допомагати разом! ТОВ «Пивоварня «Опілля» безкоштовно забезпечує питною водою наших захисників та цивільних громадян, котрі постраждали від великої війни в Україні й мають труднощі і...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я