4-5 серпня 2018 року “Опілля” запрошує на Всеукраїнський фестиваль “Дзвони Лемківщини”

30.07.2018

Цінуйте справжні емоції! Справжню історію! Справжній смак життя!

БІЛЬШЕ..

Історія української пивної традиції

26.07.2018

Пиво один з найдавніших напоїв, які споживає людство. Нещодавно археологи знайшли залишки пивоварні у Єгипті, якій більше п’яти тисяч років. Про пиво на території сучасної України писали давньоримські поети та європейські мандрівники. Був період радянської стандартизації, а сьогодні приходять часи відновлення справжнього смаку пива.

БІЛЬШЕ..

Пиво можна не лише пити, але й їсти...

15.07.2018

Страви “на пиві”, можна знайти у кухні практично кожної європейської країни. Тож пиво можна не лише пити, але й їсти.

БІЛЬШЕ..

З чим краще пити добре пиво

01.07.2018

Знавці пива кажуть, що немає складнішої справи, ніж знайти добре поєднання пива та їжі, і одночасно немає нічого простішого. Адже пиво і їжа поєднуються згідно правил “здорового глузду”. Тож ми спробували скласти невеликий путівник про те, як краще поєднувати пиво та їжу, щоб отримати максимальну насолоду.

БІЛЬШЕ..

“Біле пиво” — виняток із “Закону про чистоту” і особливий літній смак

15.06.2018

Опілля “Біле” належить до стилю пшеничного нефільтрованого світлого пива. Цей тип пива був одним з небагатьох винятків різних версій “закону про чистоту” і вважається легким та традиційно “літнім”.

БІЛЬШЕ..

“Жигулівське” з віденським смаком родом з Тернопільщини

06.06.2018

Добре відоме в Україні пиво марки “Жигулівське”, насправді мало європейське походження та цілком європейську назву. Сам же пивовар, який вперше зварив цей сорт походив з Козової, що на Тернопільщині.

БІЛЬШЕ..

Опілля запрошує відвідати фестиваль “Чортківська офензива”

01.06.2018

Опілля запрошує усіх відвідати військово-патріотичний фестиваль “Чортківська офензива”, що відбудеться 15-17 червня у Чорткові.

БІЛЬШЕ..

Особлива історія “березневого” пива, яке можна куштувати протягом року

20.05.2018

У давні часи, коли не було сучасних технологій, у березні готувало особливе березневе пиво або марценбіер, як його називали у Європі. Цей сорт пива зокрема експортували до Європи з Тернопільщини, як стверджують історичні довідки.

БІЛЬШЕ..

"Опілля" люблять ті, хто цінує справжнє

10.05.2018

Продукція “Опілля” сьогодні відома практично по всій Україні, особливо серед любителів натурального пива звареного за класичною технологією. Ми зробили невеликий зріз головних причин, чому люблять “Опілля”. Це відгуки людей різних професій, кулінарних і спортивних вподобань, яких єднає прихильність до одного з найстаріших напоїв людства.

БІЛЬШЕ..

Квас "Домашній" від "Опілля" — додає сил

01.05.2018

У прадавні часи українці  втамовували спрагу одним з найдревніших напоїв, що дійшов до наших днів. Хлібний квас можна було побачити і в глечику селянина у полі і на столі шляхетних князів.

БІЛЬШЕ..

Опілля Корифей — м’який смак справжнього світлого лагера

15.04.2018

“Корифей” слово багатозначне. Сьогодні його більше пов’язують з мистецтвом, але раніше це слово вживалося більш широко. Сьогодні ж розкажемо, що пов’язує корифеїв і пиво.

БІЛЬШЕ..

Повертаємо добру традицію — споживати натуральне

05.02.2018

Для українського підприємця важливою є корисна і для виробника і для споживача ідея. Це доводив досвід української кооперації Галичини початку 20-го століття.

БІЛЬШЕ..

Про що розповідає герб Опілля

05.01.2018

Сьогодні дізнаємося, про що розповість нам герб тернопільського виробника напоїв “Опілля”.

БІЛЬШЕ..

Опілля виграло у номінації “Народний бренд 2017”

15.12.2017

Тернополяни визнали продукцію корпорації “Опілля” найкращою у номінації напої. Переможця традиційно визначали самі тернополяни протягом останніх двох місяців.

БІЛЬШЕ..

“Опілля” - добрі традиції помножені на інтелект ведуть до успіху

13.12.2017

Ідея повернутися до добрих традицій виробництва натурального лежить в основі відродження найстарішої тернопільської броварні, що за кілька років із збиткового підприємства перетворилася на найбільшого платника податків до бюджету.

БІЛЬШЕ..

Пивоварня “Опілля” отримала найвищу нагороду серед броварів

05.09.2017

Тернопільська пивоварня “Опілля” отримала найпрестижнішу нагороду серед українських виробників пивобезалкогольної галузі — “Бурштинову зірку”.

БІЛЬШЕ..

Корпорація "Опілля" вітає усіх українців з 26 річницею відновлення Української незалежної держави!

24.08.2017

Повертайтесь до свого! Шануйте традиції! Любіть Україну!

«Корпорація Опілля» та «Дзвони Лемківщини»

06.08.2017

Корпорація “Опілля” з радістю підтримує культурно-просвітницькі заходи.

БІЛЬШЕ..

“Опілля” підтримало фестиваль кулінарного мистецтва

12.07.2017

Корпорація “Опілля” стала генеральним спонсором цьогорічного фестивалю кулінарного мистецтва «Короп-Фест», що днями відбувся у Тернополі.

БІЛЬШЕ..

“Опілля” за правильні цінності молоді “Опілля” підтримує розвиток спорту

18.06.2017

Корпорація “Опілля” виступила офіційним спонсором Тернопільського напівмарафону (Ternopil Half Marathon "Grand Lake"), що відбувся 18 червня.

БІЛЬШЕ..

Корпорація Опілля виступила офіційним спонсором змагань по ловлі карпа Carp Spirit — Dynamite Baits – 2017

14.06.2017

14 червня, о 8:00, на водоймі Кричевичі стартував організований компанією «Нормарк Україна» турнір зі спортивної ловлі коропа Carp Spirit - Dynamite Baits - 2017.

БІЛЬШЕ..