«Опілля» допомогло: V відкритий чемпіонат Тернополя та області з плавання став справжнім святом на воді

22.04.2019

V Відкритий чемпіонат Тернополя та області з плавання на короткій воді серед ветеранів «Masters 2019» відбувся 14 квітня у Тернополі.

БІЛЬШЕ..

«Разом із «Опіллям» прославляємо Тернопіль та Україну»: Євген Филима здобув золото на чемпіонаті з пауерліфтингу

17.04.2019

З перемогою додому повернувся спортсмен Євген Филима. Змагання відбувалися під егідою Світової організації пауерліфтингу «World powerlifting Alliancе Ukraine» (WPAU) і Європейської Федерації пауерліфтингу України. Відкритий чемпіонат України з пауерліфтингу та окремих дисциплін проходив у Луцьку.

БІЛЬШЕ..

«Опілля» підтримало чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху

17.04.2019

16 квітня у Тернополі розпочався чемпіонат України з волейболу між дівчатами з вадами мови та слуху. Такий турнір проводять у нашому місті вперше. Чемпіонат триватиме п’ять днів. На спортивному полі зустрінуться 6 команд з Києва та 5 областей - Одеської, Закарпатської, Кіровоградської, Житомирської та Тернопільської.

БІЛЬШЕ..

Воїни з УДА подякували тернопільському виробнику

29.03.2019

Бійці з Української Добровольчої Армії висловила подяку колективу пивоварні Опілля за допомогу.

БІЛЬШЕ..

«Опілля» допомагає виховувати майбутніх тернопільських учених

23.03.2019

6-7 квітня у Києві відбудеться Всеукраїнський фестиваль науки та робототехніки «ROBOfirst — більше ніж роботи!», співорганізатором якого є компанія LEGO. Масштабна подія у сфері освіти, науки і техніки збере талановитих, творчих, ерудованих дітей віком від 9 до 16 років, які продемонструють свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування та інженерії.

БІЛЬШЕ..

Новости 1 - 5 з 62