Facebook PixelCode

5 причин пити більше води

Вода — основа життя. Ця теза відома всім. Але наскільки вода справді важлива для нашого щоденного життя.
5 причин пити більше води

Вода — основа життя. Ця теза відома всім. Але наскільки вода справді важлива для нашого щоденного життя. Наведемо щонайменше п’ять причин, чому варто пити воду і, щонайменше три, чому варто пити саме воду “Опілля Артезіанська”.

  1. Мозок людини на 90 % складається з води. Швидка втомлюваність, брак свіжих ідей і навіть головний біль може бути наслідком браку води в організмі.
  2. Наша кров — це також на 85 % вода. Якщо води в організмі бракує, то кров стає густішою і це загрожує спровокувати серцево-судинні захворювання.
  3. Легені людини на 83 % складаються з води. Брак води у легенях провокує скупчення слизу, що може спричиняти задуху.
  4. 79 % нирок, головного фільтру організму, також складається з води. Брак води провокує багато хвороб цього надзвичайно важливого органу.
  5. Серце, “мотор” нашого організму, на 73 % складається з води, як і м’язи, які допомагають нам рухатися, дихати і взагалі жити — також на 72 % вода.

Ми з’ясували: “Пити — значить жити!”.

Головне ж обирати якісну і корисну воду.

Вода “Опілля Артезіанська”:

  • Натуральна, як і вся продукція, що випускається під ТМ “Опілля”
  • Кришталево чиста, бо видобувається на глибині майже 170 метрів, з горизонту, що не зазнав негативного техногенного впливу людини.
  • Екологічна і корисна, бо видобувається у екологічно чистому регіоні Опілля.

Тож, вода “Опілля Артезіанська” — це жива енергія природи і добрий вибір для тих, хто хоче допомогти собі залишатися молодим, креативним та здоровим.

Назад до блогу
5 причин пити більше води

Інші статті

21.06.2022
Квас «Домашній» від «Опілля»: додайте собі сил!
У прадавні часи українці  втамовували спрагу одним з найдревніших напоїв, що дійшов до наших днів. Хлібний квас можна було побачити і в глечику селянина у полі і на столі шляхетних...
Вода «Опілля» як гуманітарна допомога: алгоритм отримання
Давайте допомагати разом! ТОВ «Пивоварня «Опілля» безкоштовно забезпечує питною водою наших захисників та цивільних громадян, котрі постраждали від великої війни в Україні й мають труднощі і...
13.06.2022
Що таке справжній квас, і як його відрізнити від «квасового напою»?
Спекотного літнього дня так приємно освіжитися стаканом прохолодного квасу. Тож попит на цей традиційний український напій в найтеплішу пору року неухильно зростає. ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я