Facebook PixelCode

Чому варто пити воду “Опілля”

Пити — значить жити!
Чому варто пити воду “Опілля”

Пити — значить жити! Це гасло найкраще підкреслює значення води для організму людини. Вода “Опілля” — найоптимальніший вибір для тих, хто хоче залишатися здоровим та омолоджувати свій організм.

Ось аргументи, чому обирати треба саме воду “Опілля”:

  • Це здоров’я. Науковці довели, що підземні води з глибоких горизонтів характеризуються підвищеним вмістом біологічно активних хімічних компонентів і мають специфічні фізико-хімічні властивості, які позитивно діють на організм людини. Вода “Опілля” сформувалася кілька мільйонів років тому, коли ані в ґрунті, ані в дощовій волозі не було навіть натяку на побічні продукти техногенної цивілізації. Сьогодні цю воду “Опілля” видобуває з глибини майже 170 метрів.
  • Це омолодження. Вода — незамінний продукт, який сприяє омолодженню та продовженню активного періоду життя людини. Вживання артезіанської води може додати в середньому 10–15 років життя, стверджують фізіологи. До цього аргументу варто дослухатися. Недарма саме підземні води є основою найкращої косметики, бо така вода справді омолоджує і шкіру, і організм загалом.
  • Це джерело корисних речовин. Вода “Опілля Артезіанська” — це збалансований склад мікроелементів. Зокрема, вона містить магній, який допомагає нам засвоювати білки, жири і вуглеводи, знижує збудливість нервової системи і діє як антистресовий мінерал. Вода “Опілля Артезіанська” містить і кальцій — основний будівельний матеріал для кісток, зубів, нігтів. Цей мікроелемент бере участь і в процесах кровотворення та обміну речовин, а також покращує опірність організму інфекціям.

Тож варто пити, бо це значить жити! Здоровій людині рекомендується випивати до 2 літрів чистої води щодня. При цьому воду не замінить жоден інший напій. Тому пийте, омолоджуйтеся і будьте здорові разом із водою “Опілля”!

Назад до блогу
Чому варто пити воду “Опілля”

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я