Facebook PixelCode

Чому варто пити воду “Опілля”

Пити — значить жити!
Чому варто пити воду “Опілля”

Пити — значить жити! Це гасло найкраще підкреслює значення води для організму людини. Вода “Опілля” — найоптимальніший вибір для тих, хто хоче залишатися здоровим та омолоджувати свій організм.

Ось аргументи, чому обирати треба саме воду “Опілля”:

  • Це здоров’я. Науковці довели, що підземні води з глибоких горизонтів характеризуються підвищеним вмістом біологічно активних хімічних компонентів і мають специфічні фізико-хімічні властивості, які позитивно діють на організм людини. Вода “Опілля” сформувалася кілька мільйонів років тому, коли ані в ґрунті, ані в дощовій волозі не було навіть натяку на побічні продукти техногенної цивілізації. Сьогодні цю воду “Опілля” видобуває з глибини майже 170 метрів.
  • Це омолодження. Вода — незамінний продукт, який сприяє омолодженню та продовженню активного періоду життя людини. Вживання артезіанської води може додати в середньому 10–15 років життя, стверджують фізіологи. До цього аргументу варто дослухатися. Недарма саме підземні води є основою найкращої косметики, бо така вода справді омолоджує і шкіру, і організм загалом.
  • Це джерело корисних речовин. Вода “Опілля Артезіанська” — це збалансований склад мікроелементів. Зокрема, вона містить магній, який допомагає нам засвоювати білки, жири і вуглеводи, знижує збудливість нервової системи і діє як антистресовий мінерал. Вода “Опілля Артезіанська” містить і кальцій — основний будівельний матеріал для кісток, зубів, нігтів. Цей мікроелемент бере участь і в процесах кровотворення та обміну речовин, а також покращує опірність організму інфекціям.

Тож варто пити, бо це значить жити! Здоровій людині рекомендується випивати до 2 літрів чистої води щодня. При цьому воду не замінить жоден інший напій. Тому пийте, омолоджуйтеся і будьте здорові разом із водою “Опілля”!

Назад до блогу
Чому варто пити воду “Опілля”

Інші статті

23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
«Опілля» підтримало змагання з зимового мандрівництва "Снігохід-2024"
Майже 250 учасників з різних регіонів України взяли участь у XIII Зимових змаганнях "Снігохід", що 3 лютого відбулись у Кременці на Тернопільщині. Продукція компанії «Опілля», яка ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я