Facebook PixelCode

Хочеш схуднути — випий води!

5 фактів про воду, яких ви не знали
Хочеш схуднути — випий води!

5 фактів про воду, яких ви не знали

Вода — незамінний продукт для людини. Вода найкраще тамує спрагу, але цей найбільш вживаний людиною продукт має ще кілька корисних властивостей.

  1. Допомагає худнути. Вода сприяє схудненню, бо допомагає розщеплювати жири у нашому організмі. Крім того, вода зменшує відчуття голоду і зменшує апетит.
  2. Зменшує головний біль. Вода допомагає полегшити головний біль. Зневоднення часто є причиною болю. Тож, щоб уникнути головного болю, намагайтеся підтримувати водний баланс, особливо у спеку.
  3. Омолоджує шкіру. Всі ми бачили, що відбувається з рослинами, якщо їх регулярно поливати. Наша шкіра також може “зав’янути”, коли бракує води. Вода зволожує шкіру та робить її пружною.
  4. Знімає втому. Вода використовується організмом, щоб вивести токсини. Коли бракує води, тоді серце активніше працює, щоб наситити клітини киснем. Весь організм втомлюється. Тому варто пити воду навіть тоді, коли не відчуваєш спраги.
  5. Покращує настрій. Помітно, що ті, хто п’є багато води, мають кращий настрій. Такий ефект дає загальне насичення організму енергією. Тож вода — це справді енергія природи.

Обирати варто якісну питну воду таку, як вода “Опілля”:

  • Це унікальна артезіанська вода з глибоких горизонтів майже 170 метрів. Захищена від впливу цивілізації товстим шаром гірської породи, що не допускає згубного впливу забруднень.
  • Це екологічна вода. Тернопільщина один з найбільш екологічно чистих регіонів, де нема шкідливих виробництв, а отже - це природно чиста вода.
  • Це збалансована за своїм мінеральним складом, тут є речовини, які сприяють омолодженню організму, чинять заспокійливий вплив на нервову систему, сприяють травленню.

Тож пийте воду. Бо пити, значить жити!

Назад до блогу
Хочеш схуднути — випий води!

Інші статті

Тернопільська компанія Опілля передає автомобілі на фронт і допомагає в тилу
Автомобілі на передову передали працівники компанії "Опілля" разом із благодійниками.
Компанія «Опілля» передала близько півтисячі оборонного спорядження для захисників
У війну кожен має робити свою справу, яку вміє найкраще. Тернопільська компанія «Опілля» з першого дня повномасштабної війни на території України активно долучилася для допомоги військовим т...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я