Facebook PixelCode

Як вода допомагає нам молодіти і залишатися креативними

Мозок людини на 90 % складається з води. Цей орган найпершим страждає від зневоднення.
Як вода допомагає нам молодіти і залишатися креативними

Мозок людини на 90 % складається з води. Цей орган найпершим страждає від зневоднення. З віком наш головний “центр керування” потребує більше води для підтримки мозку у робочому стані. Вважається, що втрата навіть 1 % води завдає значної шкоди мозку людини. Недарма, мандрівники у пустелях через зневоднення починають бачити галюцинації. Саме мозок першим дає збої і повідомляє про свої потреби.

Тож пити потрібно достатньо. Коли Ви вже відчуваєте спрагу — це значить, що у вас почалося зневоднення. Вчені рекомендують не допускати почуття спраги. Якщо почуття голоду є правильним маркером, що потрібно їсти, то почуття спраги є ознакою, що процес зневоднення зайшов значно далі, ніж допускається.

Пити треба якісну воду. Саме таку пропонує “Опілля”.

  • Вода “Опілля Артезіанська”- унікальна артезіанська вода з глибоких горизонтів майже 170 метрів. Захищена від впливу цивілізації товстим шаром гірської породи, що не допускає згубного впливу забруднень.
  • Вода “Опілля Артезіанська” — це екологічна вода. Тернопільщина один з найбільш екологічно чистих регіонів, де нема шкідливих виробництв, а отже - це природно чиста вода.
  • Вода “Опілля Артезіанська” - збалансована за своїм мінеральним складом, тут є речовини, які сприяють омолодженню організму, чинять заспокійливий вплив на нервову систему, сприяють травленню.

Вживаючи достатньо води — ми сприяємо омолодженню і зберігаємо чистий та здоровий розум. Пити — значить жити! - це гасло води “Опілля” найкраще характеризує значення води у нашому житті. Тож пийте достатньо води! Будьте здорові! Споживайте якісне!

Назад до блогу
Як вода допомагає нам молодіти і залишатися креативними

Інші статті

23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
«Опілля» підтримало змагання з зимового мандрівництва "Снігохід-2024"
Майже 250 учасників з різних регіонів України взяли участь у XIII Зимових змаганнях "Снігохід", що 3 лютого відбулись у Кременці на Тернопільщині. Продукція компанії «Опілля», яка ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я