Facebook PixelCode

«Опілля» назвало Forbes суму інвестиції у новий формат справжнього і назвало переваги для споживача

Любителі хмільного вже помітили в крамницях, а дехто навіть встиг оцінити переваги новинки від «Опілля» — банкового пива «Koryfei», «1851» та «Lager». Для нового формату справжнього тернопільська пивоварня встановила інноваційну лінію розливу.
«Опілля» назвало Forbes суму інвестиції у новий формат справжнього і назвало переваги для споживача

Любителі хмільного вже помітили в крамницях, а дехто навіть встиг оцінити переваги новинки від «Опілля» — банкового пива «Koryfei», «1851» та «Lager». Для нового формату справжнього тернопільська пивоварня встановила інноваційну лінію розливу. Про цю новину броварні «Опілля» повідомляє Forbes.

«Впродовж багатьох років пивоварня вкладає у розбудову виробництва близько 130 мільйонів гривень щороку, але запуск нової лінії і нового формату тари — це ще більші інвестиції», — сказав Forbes заступник директора з маркетингу «Опілля» Василь Мацюк.

Яку саме суму пивоварня вклала в лінію розливу і новий формат справжнього, як «Опілля» зважилось на таку інвестицію, що банковий формат дасть любителям хмільного та чому банка краще зберігає натуральну якість, унікальний смак і неповторний аромат справжнього пива «Опілля», читайте у повній версії інтерв’ю Василя Мацюка виданню Forbes «Ми пішли цікавим шляхом», — чому, як і для кого «Опілля» запускає новий формат справжнього».

Назад до блогу
«Опілля» назвало Forbes суму інвестиції у новий формат справжнього і назвало переваги для споживача

Інші статті

19.09.2023
Президент Латвії особисто ознайомився із продукцією компанії “Опілля” на міжнародній виставці Riga Food 2023
Виставка Riga Food 2023 відбулася у Латвії з 7 до 9 вересня. Один із найбільших національних стендів організувала Торгово-промислова палата України....
18.09.2023
«Опілля» долучилося до проведення у Тернополі Всесвітнього дня прибирaння
16 вересня 2023 року в Укрaїні відбулaсь нaйбільшa соціaльнa екологічнa подія глобaльного мaсштaбу Всесвітній день прибирaння. ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я