Facebook PixelCode

Опілля» — офіційний спонсор Суперкубка України з футболу-2021

Уже вдруге протягом року тернопільська пивоварня підтримує великий український футбол — у травні вона стала офіційним спонсором фіналу кубка України.
Опілля» — офіційний спонсор Суперкубка України з футболу-2021

«Опілля» — пиво зі смаком перемог!

Корпорація «Опілля» має за честь бути офіційним спонсором Суперкубка України з футболу—2021, що відбудеться на столичному НСК «Олімпійський» 22 вересня, адже вболівати за найсильніших приємніше, смакуючи справжнім пивом.

Без сумніву, що і вболівальникам київського «Динамо», і донецького «Шахтаря» припадуть до смаку хмільні напої від «Опілля» — одного з найкращих виробників в Україні. Опілля завжди з тими - хто прагне відчути смак перемоги!

Уже вдруге протягом року тернопільська пивоварня підтримує великий український футбол — у травні вона стала офіційним спонсором фіналу кубка України. І тоді, й тепер, напередодні Суперкубка, «Опілля» має чим порадувати прихильників гри мільйонів з України і світу, адже запустило експортну лінійку високоякісного пива, усі сорти якого доступні й українському споживачеві.

Ідеться про Opillia Koryfei, зварене за унікальною рецептурою «Баварського закону про чистоту пива» 1516 року; ексклюзивний сорт пива Opillia 1851, розроблений до 170-річчя зародження пивоваріння на Тернопільщині; преміальне Opillia Pils — еталон благородного хмільного напою і безалкогольне Opillia Zero — прекрасна альтернатива класичному пиву для тих споживачів, котрим важливо утриматися від вживання алкоголю.

До речі, Opillia 1851 і Opillia Zero увійшли до переліку напоїв-переможців XХІV Міжнародного конкурсу пива та інших напоїв, що відбувся у серпні в рамках Всеукраїнської акції «Свято пива—2021». Загалом продукція ТОВ «Пивоварня «Опілля» здобула в цьому конкурсі шість золотих медалей, одну срібну і відзнаку «Бурштинова зірка».

Смак перемог «Опілля», як і спортивних, містить і підтримку фанів/споживачів, і здоровий професійний фанатизм, і титанічну працю, і трепетне поєднання давніх традицій із новітніми стандартами… Кожна така перемога — сходинка до успіху, визнання, зміцнення репутації бренду. І не важливо — пивного чи футбольного, бо і спорт, і пивоваріння прославляють Україну перемогами. А переможці та їхні шанувальники заслуговують смакувати справжнім.

Назад до блогу
Опілля» — офіційний спонсор Суперкубка України з футболу-2021

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я