Facebook PixelCode

«Опілля» відродило давню українську традицію і зварило виняткове пиво

Винятковим пивом, яке тернопільська пивоварня «Опілля» зварила за відродженою українською традицією, є пиво «Різдвяне» – спеціальний зимовий сорт зі справжнім смаком свята.
«Опілля» відродило давню українську традицію і зварило виняткове пиво

Винятковим пивом, яке тернопільська пивоварня «Опілля» зварила за відродженою українською традицією, є пиво "Різдвяне" – спеціальний зимовий сорт зі справжнім смаком свята.

Споконвіку святковим напоєм українців було пиво, яке на теренах України наші предки вправно варили з часів Трипілля. Різдво українці відзначали також пивом. Варити пиво до зимових свят було традицією. Особливий і обов’язковий день пивоваріння, оспіваний у колядках, – день святого Миколая.

«Варити пиво на «Миколи» – звичай дуже старий. В одній колядці це пивоварення представляється як один з тих сакральних звичаїв, якими «держиться світ», – писав в етнографічному нарисі «Звичаї нашого народу» український фольклорист Олекса Воропай.

Таке пиво українці традиційно варили з ячменю і хмелю. На зимового Миколи за низьких температур пиво добре дозрівало.

Нині, скажете, все це виглядає оповідями про сиву давнину, бо хто ж зараз так варить пиво? А от і варить. До того ж – у великих масштабах, аби вистачило всім шанувальникам справжнього і на розлив, і в пляшках, і в пивних банках. Традиційним українським способом пивоваріння з роздільним бродінням і дозріванням за низьких температур пиво варить тернопільська броварня «Опілля». Відродивши українську технологію виробництва справжнього пива «як було давно, а з первовіку», завдяки високотехнологічному обладнанню і майстерності броварів із екологічно чистої виключно натуральної української сировини «Опілля» варить справжнє пиво. З нагоди зимових свят, як велить звичай українців, пивоварня «Опілля» варить особливе «Різдвяне» пиво, яке можна скуштувати вже на день святого Миколая.

Спеціальний лімітований сорт "Опілля Різдвяне" – це справжнє пиво, яке раз на рік стає винятковим. Саме таким і є справжній смак свята. За відродженою українською традицією цей справжній смак пивоварня «Опілля» втілила у винятковому справжньому зимовому пиві "Опілля Різдвяне". Цінуй традиції, цінуй справжнє – відзначай Миколая, Різдво і всі зимові свята пивом "Опілля Різдвяне»!

Назад до блогу
«Опілля» відродило давню українську традицію і зварило виняткове пиво

Інші статті

23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
«Опілля» підтримало змагання з зимового мандрівництва "Снігохід-2024"
Майже 250 учасників з різних регіонів України взяли участь у XIII Зимових змаганнях "Снігохід", що 3 лютого відбулись у Кременці на Тернопільщині. Продукція компанії «Опілля», яка ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я