Facebook PixelCode

Повертаємо добру традицію — споживати натуральне

Для українського підприємця важливою є корисна і для виробника і для споживача ідея. Це доводив досвід української кооперації Галичини початку 20-го століття.
Повертаємо добру традицію — споживати натуральне

Для українського підприємця важливою є корисна і для виробника і для споживача ідея. Це доводив досвід української кооперації Галичини початку 20-го століття. Тими ж принципами, з врахуванням сучасних реалій, керується і сучасний український виробник - зокрема тернопільська броварня “Опілля”

Наприкінці 19-го століття Україна перебувала не в кращих умовах. Країна була розділена між кількома імперіями, які не надто дбали, ані про культурні, ані про політичні, ані про економічні права українців. На своїй землі українському народу відводилася хіба роль наймита. Саме тоді, у 1891 році Львівський синод доручив священникам УГКЦ займатися соціальною та економічною роботою. Ідейним очільником економічного відродження став тодішній глава УГКЦ Митрополит Андрей Шептицький.

Звичка виробляти якісне почалося з духовної ідеї

З того часу Церква видавала короткі послання, зрозумілою мовою, у яких описувалися принципи, за якими мав працювати український підприємець, щоб приносити користь не лише собі, але й суспільству. Українців закликали зосередитися на якості, щоб “було радісно продавати і виробляти те, що дійсно потрібно людям”. Якість і безпечність продуктів виготовлених українськими підприємцями була не лише моральною вимогою, але й економічною необхідністю. “Не роби іншим того, чого не бажаєш собі”, - йшлося в одному з послань. Український виробник орієнтувався у першу чергу на таких самих українців, тих, хто жив поруч. Завдяки такій стратегії опори на якість і на власного українського споживача, відроджувалася не лише економіка, але й суспільство загалом.

Цю добру звичку плекають і сучасні виробники. Зокрема тернопільські пивовари з “Опілля”, вважають, що повага головним є якість, а не кількість, бо від цього залежить здоров’я споживача. Тут переконані, що споживач має право на натуральну якість, а повернення до натурального виробництва є однією з головних тенденцій економіки майбутнього. “Ми віримо в те, що в Україні і світі споживач повертатиметься до натурального, природного, а продукти вироблені за класичними технологіями, без різного роду “штучних прискорень”, набиратимуть дедалі більшу популярність. Ми також особливо вдячні споживачам, які обирають якісну продукцію від “Опілля”, - зазначив в одному з коментарів директор з маркетингу корпорації “Опілля” Володимир Гомівка.

Поважати споживача і виробляти натуральне вигідно

На сьогодні “Опілля” це одне з небагатьох підприємств, де немає невластивих для виробництва пива додатків. Продукція «Опілля», народжується у старовинних підвалах при сталих температурах. “Опілля” використовує класичну технологію роздільного бродіння, доброджування та дозрівання. Це вимагає більше часу, матеріальних затрат та дотримання технологічної дисципліни, але зберігає натуральність смаку пива. На “Опіллі” переконані, що виробництво має збільшуватися за рахунок розширення, а не за рахунок погіршення якості. Тож закономірним є результат, коли продукція цієї компанії виграють престижні нагороди. Зокрема у 2017 сорт “Опілля-Фірмове” отримав золоту медаль, а “Опілля-Гайдамацьке” - срібну за високу якість світлого пива. Срібну медаль за результатами сліпих дегустацій отримав і квас “Опілля-Домашній”. Крім того, підприємство визнано кращим серед широкого кола споживачів у номінації “Народний бренд-2017” у рідному Тернополі. На підприємстві особливо високо цінують повагу з боку споживача і сподіваються, що відродження добрих виробничих традицій допоможе наповнити український ринок якісними товарами.

Назад до блогу
Повертаємо добру традицію — споживати натуральне

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я