Facebook PixelCode

Продавати пиво у «старій пляшці» екологічно і традиційно

«Опілля» виробляє якісний продукт, а тому більше дбає про те, що у пляшці, ніж про форму самої пляшки.
Продавати пиво у «старій пляшці» екологічно і традиційно

На пивоварні “Опілля” пояснили, чому досі підприємство не змінило “стару пляшку” на більш нові варіанти, чому це позитивно впливає на екологію і чому саме така пляшка є найбільш “традиційною” для класичних європейських сортів пива лагерного типу, до яких належить лінійка “Опілля”.

По-перше, використання такої пляшки є екологічно виправданим.

“Радянська” пляшка більше відома у світі, як пляшка зроблена за стандартом Євро-2, є дуже поширеною в Україні. Тому є великі обсяги саме цієї пляшки, які ми отримуємо, як обмінну тару. Частко така пляшка проходить до десятка циклів. Таким чином, зменшується навантаження на довкілля. Адже виробництво кожної нової пляшки потребує витрат енергії, матеріалів, а отже і збільшення викидів шкідливих речовин у повітря. Крім того, допоки в Україні лише розвивається рух за переробку вторсировини, значна частина склянної тари опиняється на смітниках. Період розкладу скла складає близько тисячі років. “Опілля” використовуючи тару повторно сприяє зменшенню кількості сміття” - зазначив представник “Опілля”.

По-друге, це традиційна тара для пива лагерного типу.

“Пляшка, в яку наливається “Опілля” найбільше підходить під опис так званої пляшки для лагера. У таку тару вперше масово почали наливати сорти пива лагерного типу у час, коли цей вид пива потіснив на ринку елі і портери. Тож теперішня пляшка “Опілля” крім екології це і певна данина класичним європейським пивним традиціям. До речі, можна звернути увагу, що багато європейських пивоварень із багатовіковою історією, досі використовують саме пляшку такої форми” - зауважив Володимир Гомівка.

По-третє, форма пляшки не впливає на смак, а є більше маркетинговим засобом привернення уваги.

“Форма пляшки не впливає на смак. Головне, щоб це було темне скло, яке найкраще забезпечує збереження смакових якостей пива. Форма пляшок, як і будь-яка упакова, є більше способом привернення уваги споживача. “Опілля” заходило на ринок через позитивні рекомендації споживачів. Для них значення мав смак справжнього живого пива звареного за класичною технологією. Упаковка мала вторинне значення. Головне те, що всередині. Тому, поки використання теперішньої тари “Опілля” виправдане з екологічної та економічної точки зору, ми будемо її використовувати і сподіваємося, що нас і надалі цінуватимуть не за пляшку, а за те, що всередині” - резюмував Володимир Гомівка.
Назад до блогу
Продавати пиво у «старій пляшці» екологічно і традиційно

Інші статті

05.03.2024
«Опілля» допомогло провести І Національні судові змагання з трудового права
6 команд молодих юристів із різних регіонів України змагались у Тернополі 3 березня в завершальному раунді І Національних судових змагань із трудового права. Захід підтримала компанія «
26.02.2024
«Опілля» взяло участь у найбільшій світовій виставці Gulfood-2024
За майже 30 років Gulfood стала передовим місцем зустрічі представників світової харчової промисловості. Тут більше 5,5 тисяч учасників із понад 120 країн експонують свою продукцію, обладнан...
23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я