Facebook PixelCode

Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі

Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас.
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі

«Квас Опілля» – це продукт живого бродіння. Зроблений за традиційною українською рецептурою з виключно натуральних вітчизняних складників, цей якісний, смачний та корисний напій потребує і найкращої упаковки.

«Алюмінієва банка – саме та тара, яка максимально зберігає смак і якість нашого справжнього квасу. А ще вона – дуже зручна споживачеві», – підкреслюють броварі «Опілля».

Втамувати спрагу тут і зараз банковим квасом – найзручніше. Це можна робити в буквальному розумінні на ходу. Непрозора алюмінієва банка краще за пластикову пляшку береже вміст від сонця та додаткового повітря і тим самим турботливіше піклується про свіжість і смак справжнього квасу «Опілля». А ще банка довше за іншу тару зберігає холод і повільніше нагрівається, тому задоволення від прохолоди напою робить тривалішим. Легкість і компактність банки дозволяє тернопільській пивоварні оперативно поповнювати запаси в крамницях України, аби квасу «Опілля» вистачило всім шанувальникам традиційного вітчизняного напою.

«Коли рік тому броварня почала випуск пива в банці, попит на нього швидко перевершив усі наші сподівання. Тому переконані, що банковий формат квасу також стрімко набере популярності. Звичайно, «Опілля» і далі випускатиме напій у звичній споживачам ПЕТ-пляшці та в кегах для продажу на розлив. Але квас у банці – це насамперед зручна легкість із гарантованою якістю справжнього натурального напою. Саме тому в новий сезон-2024 квас «Опілля» входить у новому форматі. Тепер ідеальний напій у спеку ми пропонуємо і в ідеальній упаковці. Спробуйте. Ми впевнені: і квас «Домашній», і квас «Білий» у банці Вам сподобаються», – запрошують броварі «Опілля».
Назад до блогу
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі

Інші статті

Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
Вболівати за своїх із «Опіллям»: у чемпіонату Тернопільщини з футболу – новий генеральний партнер
Чемпіонат Тернопільської області з футболу вищої і першої ліг відбувається під егідою «Опілля». Тернопільська пивоварня стала офіційним гене...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я