Facebook PixelCode

Справжній квас «Опілля» — у ТОП-3 найкращих в Україні

Улюблений споживачами «Домашній» квас виробництва тернопільської пивоварні «Опілля» — у трійці найкращих брендів квасу України.
Справжній квас «Опілля» — у ТОП-3 найкращих в Україні

Улюблений споживачами «Домашній» квас виробництва тернопільської пивоварні «Опілля» — у трійці найкращих брендів квасу України.

Про такий успіх «Домашнього» від «Опілля» повідомляють організатори престижної премії Ukrainian Business Award, яка сформувала оновлений цьогорічний рейтинг ТОП-10 торгових марок квасу України.

«Вони не лише задовольняють потреби споживачів у якісному і смачному квасі, але й виконують важливу роль у збереженні традиційного українського напою. Український ринок квасу є досить конкурентним, проте ці бренди виявилися найуспішнішими завдяки своїй унікальності, інноваціям і вмінню задовольняти смакові уподобання споживачів», — відзначають організатори премії Ukrainian Business Award, в рейтингу якої квас «Опілля» — у почесній трійці найкращих в Україні.

При формуванні рейтингу найуспішніших українських виробників аналітики Ukrainian Business Award враховували чотири ключових фактори щодо брендів квасу: представленість, позитивний імідж, обсяг продажу, громадянська позиція. За кожним із критеріїв "Домашній" від «Опілля» отримав одну з найвищих кількість балів.

«Опілля» — цей бренд відомий своїми натуральними інгредієнтами та високою якістю продукту. Він посідає третю сходинку у рейтингу завдяки своїй популярності серед шанувальників квасу», — повідомили в Ukrainian Business Award.

ТОП-3 найкращих в Україні — це чергове підтвердження визнання квасу «Опілля», який за голосуванням тернопільських споживачів майже 10 разів ставав найкращим безалкогольним напоєм у щорічному конкурсі «Народний бренд» та не раз отримував медалі і відзнаки від професіоналів — галузевої компанії «Укрпиво».

Секрет популярності справжнього квасу «Домашній» від «Опілля» — у його якості, натуральності, природному смаку. Жодних штучних ароматизаторів, стабілізаторів, барвників, підсилювачів смаку, замінників цукру чи іншої «хімії» у «Домашньому» квасі немає. Відродивши тисячолітню українську традицію, «Опілля» готує квас за класичною технологією живого бродіння із найякісніших натуральних складників. Для приготування справжнього квасу тернопільський виробник бере тільки передбачені традиційним українським рецептом натуральні інгредієнти: концентроване квасне сусло — тобто житнє борошно, житній та ячмінний солод, — дріжджі і чисту артезіанську воду. У результаті квас «Опілля» зберігає всю багатогранну користь пророслого зерна, а з напоєм споживач отримує потрібні організму природні фосфор, залізо, кальцій, цинк, марганець, кобальт та інші мікро- і макроелементи, вітаміни А, С, Е і групи В та більше десятка амінокислот. Саме завдяки продуктам натурального бродіння квас «Домашній» від «Опілля» і має здатність додавати сил та швидко і надовго тамувати спрагу.

За це справжній квас «Домашній» від «Опілля» люблять споживачі і виділяють професіонали та аналітики Ukrainian Business Award — щорічної премії, яка відзначає найуспішніші компанії в 4-х сегментах бізнесу та 99 видах діяльності на території України. Тож тепер є ще один привід обрати «Домашній» від «Опілля» як квас, що входить до трійки найкращих брендів квасу України. Цінуй справжнє!

Назад до блогу
Справжній квас «Опілля» — у ТОП-3 найкращих в Україні

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я