Facebook PixelCode

Українська пивоварня планує експорт пива у Африку

Розширюють ринки збуту: Опілля взяло участь в українсько-африканському економічному форумі
Українська пивоварня планує експорт пива у Африку

Розширюють ринки збуту: Опілля взяло участь в українсько-африканському економічному форумі

Про можливі наміри розширити ринок збуту українського пива на територію Африки заявив представник тернопільської пивоварні “Опілля” в ході Першого українсько-африканського форуму економічного та освітнього співробітництва, який днями відбувся у Тернополі.

У форумі взяли участь представники Сенегалу, Гвінеї, Тунісу, Кенії, Південно-Африканської Республіки, Сьєра Леоне, Єгипету, ДР Конго, Малі, Кот-д'Івуару та інших країн. Серед учасників були зокрема Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Сенегал в Україні Папа Діоп і Надзвичайний і Повноважний Посол Південно-Африканської Республіки в Україні Андре Йоганнес Хруневалд.

З української сторони участь у форумі взяли представники української влади, самоврядування, а також місцевий бізнес. На форумі презентували Тернопільську область. Іноземним партнерам представили економічний і культурно-туристичний напрямок краю в форматі відео-презентації.

Пивоварню «Опілля» на форумі представив радник правління корпорації Володимир Гомівка. Після його презентації надійшла потенційна пропозиція розпочати виробництво пива на африканському континенті.

“Після запуску виробництва експортового пива, ми розглядаємо можливість налагодити поставки нашої продукції і в Африку. Переконаний, що “Опілля”, як і інші виробники мають увійти на ринки африканських держав і закріпитися на них. Адже згідно прогнозів Світового банку ринки Африки будуть зростати. Звісно у першу чергу це продукція агросектору та харчової промисловості (Згідно статистики потреб та попиту країн Африки – найбільша потреба припадає на продукти харчування та напої, а також на спеціалістів області інженерії, ІТ, логістики, інфраструктури та експертів сільськогосподарського спрямування). Тернопільська область входить до провідних регіонів нашої країни, за цими сферами” - зазначив Володимир Гомівка.

Вихід бізнесу на ринки африканських країн має свої особливості, але, Україна працює над відкриттям нових ринків для експорту. Розвиток співробітництва з африканськими країнами є одним із пріоритетів зовнішньополітичного курсу держави. Важливим є поглиблення торговельно-економічного співробітництва з державами Африки. У 2021 році почала діяти континентальна зона вільної торгівлі, яка об’єднує 54 африканських держави, завдяки якій об’єми торгівлі на континенті мали б зрости на 60%.

Першим результатом Українсько-Африканського форуму стало підписання меморандуму про співробітництво між Тернопільською ОДА та ГО Африканська рада в Україні.

“Опілля" охоче приймає участь у заходах міжнародного співробітництва. Такі заходи — це добрий спосіб зібрати в одному місці ключових стейкхолдерів: державні органі влади, бізнес, новаторів, драйверів змін. У якісній комунікації зароджуються нові ідеї, проєкти, партнерства, адже кожному учаснику є чим поділитися. Перший Українсько-Африканський форум став тим майданчиком, де змогли відбутися якісні комунікація та нетворкінг. Також ми отримали нові ідеї щодо потенціалу розвитку наших експортних позицій”,– додає Володимир Гомівка.
Назад до блогу
Українська пивоварня планує експорт пива у Африку

Інші статті

29.06.2022
Живий квас - природний антиоксидант, імуномодулятор та енергетик
Квас був дуже популярний у наших пращурів. Рецепти приготування смачного напою знали у кожному домі. Його варили монастирях, солдатських казармах, лікарнях.  ...
21.06.2022
Квас «Домашній» від «Опілля»: додайте собі сил!
У прадавні часи українці  втамовували спрагу одним з найдревніших напоїв, що дійшов до наших днів. Хлібний квас можна було побачити і в глечику селянина у полі і на столі шляхетних...
Вода «Опілля» як гуманітарна допомога: алгоритм отримання
Давайте допомагати разом! ТОВ «Пивоварня «Опілля» безкоштовно забезпечує питною водою наших захисників та цивільних громадян, котрі постраждали від великої війни в Україні й мають труднощі і...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я