Facebook PixelCode

Як народжується «Різдвяне» – смак справжнього свята

На радість шанувальникам до різдвяно-новорічних свят тернопільська пивоварня «Опілля» не тільки знову зварила особливе святкове пиво «Різдвяне», а й вперше розлила цей лімітований зимовий сорт у нову упаковку – в банку.
Як народжується «Різдвяне» – смак справжнього свята

Пиво, яке хочеться пити і прохолодним, і гарячим. Пиво, яке пахне домашнім затишком. Пиво, яке є самодостатнім і водночас особливо смакує і з десертами, і з гострими стравами. Пиво, що є винятковим, бо на нього шанувальники чекають від весни. Пиво, яке й втілює справжній смак свята. Усе це – про «Опілля різдвяне». Щоб робить"Різдвяне" втіленням справжнього свята? Три речі: унікальна рецептура, класичний процес традиційного пивоваріння і професійність пивоварів «Опілля», які творять магію народження справжнього святкового пива.

Зварене "Різдвяне" за тим же непорушним принципом, за яким «Опілля» виготовляє всю свою продукцію: тільки натуральні екологічно чисті найякісніші складники. Крім традиційних для пива ячменю, солоду, хмелю і дріжджів, "Опілля Різдвяне" має особливі інгредієнти: екстракти стевії та кориці. Саме стевія як натуральний рослинний підсолоджувач із нульовим рівнем калорій і вуглеводів разом із карамельним ячмінним солодом і створює святковий смак спеціального темного пива "Опілля Різдвяне". Екстракт кориці у поєднанні з хмелем надає "Різдвяному" особливого аромату справжнього свята: так затишно пахне в домі, коли бабуся готує особливу випічку до Різдва.

Вся особлива магія свята у справжньому пиві "Опілля Різдвяне" з’являється в процесі традиційної технології роздільного бродіння. Народжується "Опілля Різдвяне" майже місяць: спершу 8 діб бродіння, а потім 21 доба дозрівання. Завдяки високій технологічності контролю за всіма процесами та професійності пивоварів «Опілля» особливе святкове пиво має винятковий смак і аромат справжнього святкового пива і якусь неймовірну магію Різдва. Схоже, що у пиво "Різдвяне" броварі додають ще й «секретний» інгредієнт - дух Різдва, що складається з їх любові до своєї справи і прагнення подарувати цю любов усім, хто питиме "Опілля Різдвяне".

Щоб максимально зберегти для Вас все багатство смаку та аромату справжнього різдвяного пива, броварі «Опілля» цього року підібрали для нього ідеальну упаковку – алюмінієву банку. Тому вперше розлите в банку "Опілля Різдвяне" обдарує Вас ідеально збереженим особливим смаком та ароматом справжнього святкового пива. Пива, яке з натуральних складників завдяки традиційному способу роздільного пивоваріння броварі «Опілля» магією професіоналізму і любові перетворили на справжній смак свята, назва якого –"Опілля Різдвяне".

Назад до блогу
Як народжується «Різдвяне» – смак справжнього свята

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я