Facebook PixelCode

Як у кожному ковтку квасу і пива «Опілля» оживає українська традиція справжнього

Органічна натуральність складників і традиційний український спосіб приготування — це те, що забезпечує природний смак і аромат продукції «Опілля».
Як у кожному ковтку квасу і пива «Опілля» оживає українська традиція справжнього

Органічна натуральність складників і традиційний український спосіб приготування — це те, що забезпечує природний смак і аромат продукції «Опілля». Саме тому квас і пиво у виконанні «Опілля» — справжні. Такі, якими українці традиційно варили ці напої століттями і які так люблять поціновувачі продукції «Опілля».

Напої на основі бродіння — чи не найдавніші після води і молока, які споживає людство. Ячмінь і пшениця, а далі й жито — зернові, які першими почали вирощувати найдавніші цивілізації землеробів. Понад 6 тисяч років тому на землях України, в тому числі й Опілля, це робили предки українців - трипільці, які вже тоді готували напої зі збродженого зерна. Щонайменше відтоді українці й можуть вести свою традицію варіння пива й квасу. Викохані тисячолітньою українською землеробською традицією ячмінь, пшениця, жито і нині є основою пива та квасу тернопільської пивоварні «Опілля».

«Натуральні складники — це головний фактор вдалого продукту. Саме тому для нас принципово важливо використовувати виключно якісну та натуральну сировину українського походження», — підкреслюють фахівці «Опілля».

Проросле зброджене зерно — це природний продукт, що взяв усю користь від зерна на найвищому піку його пробудження. Магній, кальцій, фосфор, залізо, цинк, вітаміни групи В, амінокислоти - це лише частина переліку поживних і корисних речовини, які ми отримуємо з кожним ковтком пива чи квасу «Опілля». Непохитно дотримуючись традицій наших предків, які не знали жодної «хімії» в їжі і напоях, тернопільські броварі квас і пиво варять виключно з натуральних складників без жодних штучних ароматизаторів, підсолоджувачів, консервантів.

І солод, і дріжджі, і хміль, і вода для приготування продукції «Опілля» — усе не просто натуральне та найвищої якості. Як передбачає тисячолітня українська традиція, всі складники ще й екологічно чисті. Так, для приготування квасу і пива тернопільський виробник використовує добуту з глибини 167 метрів недоторкану цивілізацією артезіанську воду, яку Ви знайдете в крамницях як слабо- та сильногазовану мінеральну воду «Опілля». Щоб зварити на ній смачні та ароматні квас і пиво, броварі ще спеціально готують цю воду для забезпечення дріжджам якнайпродуктивнішого процесу бродіння. Очевидно, що при такому трепетному ставленні тернопільських пивоварів до своєї справи, весь квас і пиво «Опілля» виготовлені в процесі абсолютно природного бродіння. Збереження його традицій високотехнологічне обладнання броварні дозволяє контролювати до найтонших нюансів.

«Ми прагнемо виготовляти тільки справді натуральні напої, що приносять задоволення і дають змогу насолоджуватись справжнім смаком», — наголошують професіонали «Опілля».

Століттями українці-землероби традиційно від весняної оранки до жнив для втамування спраги брали з собою в поле саме квас — він і сил додає, і спрагу вгамовує надовго. Всі свята — від Великодня до Різдва, весілля чи хрестин — українці століттями також відзначали застіллям із пивом, яке варили майстерно. Наші предки знали, що таке справжнє, і цінували справжнє, своє.

Живильну українську традицію, що сповнює силою та наснагою предків, нині легко відчути з пивом чи квасом «Опілля». Натуральний напій, зроблений з бездоганно природної та екологічно чистої української сировини з дотриманням найтонших нюансів процесу бродіння — це і є традиція українців. Вона тамує спрагу, сповнює сил, дає наснаги квасом «Опілля». Вона огортає спокоєм і задоволенням, знімає втому пивом «Опілля». Так із кожним ковтком українська традиція справжнього оживає у справжньому пиві і квасі від «Опілля».

Назад до блогу
Як у кожному ковтку квасу і пива «Опілля» оживає українська традиція справжнього

Інші статті

26.02.2024
«Опілля» взяло участь у найбільшій світовій виставці Gulfood-2024
За майже 30 років Gulfood стала передовим місцем зустрічі представників світової харчової промисловості. Тут більше 5,5 тисяч учасників із понад 120 країн експонують свою продукцію, обладнан...
23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я