Facebook PixelCode

З’явилась стовідсоткова ознака наближення свята, яку вже можна скуштувати

Є прикмета, яка ще до прикрашених ялинок, новорічної ілюмінації і запаху мандаринів повсюди стовідсотково вказує на наближення Різдва, Нового року та інших зимових свят.
З’явилась стовідсоткова ознака наближення свята, яку вже можна скуштувати

Є прикмета, яка ще до прикрашених ялинок, новорічної ілюмінації і запаху мандаринів повсюди стовідсотково вказує на наближення Різдва, Нового року та інших зимових свят. Ця точна ознака – поява на полицях крамниць "Різдвяного" від «Опілля»

"Опілля Різдвяне" – це особливий лімітований сорт пива, яке тернопільська броварня спеціально варить з нагоди різдвяно-новорічних свят. "Опілля Різдвяне" – це зимове темне пиво, зварене з найякісніших натуральних складників за класичною технологією роздільного бродіння. Саме це робить "Різдвяне" справжнім пивом, смак та духмяний аромат якого ні з чим не сплутаєш, бо вони – виняткові. "Опілля Різдвяне" – це і є справжній смак свята.

Тим більше, що цього року традиційне святкове пиво "Різдвяне" броварня «Опілля» вперше розливає ще й у пивні банки. Вслід за експортовою серією пива «Опілля» банковий формат "Різдвяне" здобуло завдяки доведеним перевагам банки як тари. Саме алюмінієва банка найкраще зберігає свіжість, якість і аромат пива. Для духмяного "Різдвяного" з ароматом кориці та особливою солодкістю ячмінного карамельного солоду і рослинного екстракту стевії банка підходить ідеально.

Придбати "Різдвяне" можна по всій Україні: на розлив – у мережі фірмових магазинів «Опілля», в барах, пабах, ресторанах; пляшкове і банкове – у безлічі невеликих крамниць та в продуктових супермаркетах найбільших торговельних мереж України "АТБ", "Ашан", "Біле Сухе", "Велика Кишеня", "Велмарт", "VARUS", "NOVUS", "Сільпо". Чимало шанувальників "Різдвяного" вже встигли не тільки помітити в продажу, а й придбати і поласувати смаком свіжого святкового пива «Опілля». Тим, хто ще тільки в особливому передчутті прагне відкупорити першу в цьому сезоні банку чи пляшку "Опілля Різдвяного", можна тільки позаздрити: на них чекає справжнє свято!

Назад до блогу
З’явилась стовідсоткова ознака наближення свята, яку вже можна скуштувати

Інші статті

23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
«Опілля» підтримало змагання з зимового мандрівництва "Снігохід-2024"
Майже 250 учасників з різних регіонів України взяли участь у XIII Зимових змаганнях "Снігохід", що 3 лютого відбулись у Кременці на Тернопільщині. Продукція компанії «Опілля», яка ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я