Facebook PixelCode

Артезіанська вода допомагає бути здоровим

Чому вода важлива? Вода — найважливіша для людини після повітря. Цей незаперечний факт знає кожен. Адже людина сама значною мірою складається з води. Коли людина споживає недостатню кількість води, то може отримати купу проблем.
Артезіанська вода допомагає бути здоровим

Вода — найважливіша для людини після повітря. Цей незаперечний факт знає кожен. Адже людина сама значною мірою складається з води. Коли людина споживає недостатню кількість води, то може отримати купу проблем.

Швидка втомлюваність, брак свіжих ідей, головний біль, забудькуватість цілком може бути наслідком браку води в організмі, бо наш мозок — це 90 % вода.

Серцево-судинні хвороби та надмірна зношеність серця - також можуть бути наслідком недостатнього споживання води. Наша кров — це також на 85 % вода. Якщо води в організмі бракує, то кров стає густішою. Наше серце, яке до речі, теж на 73 % складається з води, змушене працювати “на межі” своїх можливостей.

Вода потрібна людині, щоб нормально дихати, бо наші легені на 83 % складаються з води. Брак води у легенях провокує скупчення слизу, що може спричиняти задуху. Недарма під час різних захворювань верхніх дихальних шляхів рекомендують пити більше рідини.

Вода сприяє травленню. Допомагає організму засвоювати корисні речовини і виводить шкідливі. Зрештою, головний фільтр організму, нирки — на 79 % також складаються з води. Брак води провокує багато хвороб цього надзвичайно важливого органу.

Тому експерти-дієтологи та лікарі рекомендують саме воду вживати для втамування спраги, кращого травлення і загалом для підтримання здоров’я організму.

Переваги артезіанської води

Людина мусить споживати щонайменше 1,5-2 літри якісної води. Йдеться не про рідину, як от чай, кава чи інші напої, а саме про чисту воду. На жаль, вода у водогоні не завжди повноцінно відповідає розумінню якості чистої питної води. Така вода піддається хлоруванню. В силу зношеності мереж часто взагалі непридатна для пиття без додаткової обробки чи фільтрування.

Тож, часто єдиним вибором є бутильована вода, яку можна придбати у магазині. Кращим вибором буде артезіанська вода “Опілля”. Ця вода має усі переваги притаманні артезіанським водам.

По-перше, артезіанська вода “Опілля” видобувається на глибині майже 170 метрів. Загалом, артезіанською може називатися лише та вода, котра розташована між двома водонепроникними шарами на глибинах понад 100 метрів. Підземні артезіанські басейни з’явилася в результаті геологічних змін багато століть назад. Їх глибоке розташування захищає воду від забруднень поверхневі води. Ця вода максимально захищена від бактеріологічного і техногенного забруднення. Тобто артезіанська вода захищена самою природою та є найбільш безпечною для споживання.

По-друге, артезіанська вода “Опілля” дає усі переваги чистої якісної води для організму такі, як покращення травлення; забезпечення нормальної провідності нервових волокон, що сприяє повноцінній роботі скелетних і гладких м'язів, серця, судин і головного мозку; сприяння нормальному виробництву гормонів; допомагає працювати щитовидній залозі, - і загалом робить наш організм здоровішим, що у свою чергу покращує імунітет та покращує опірність організму проти різних захворювань.

По-третє, артезіанська вода “Опілля” містить цілий перелік корисних мікроелементів притаманних для артезіанських вод. Кальцій — зміцнює кістки і сприяє розвитку м’язової тканини. Невелика кількість фтору — зміцнює зубну емаль і може запобігати захворюванням слизової рота. Калій та натрій — дозволяють підтримувати мінеральний баланс, Кремній — покращує стан волосся, шкіри та нігтів, а бікарбонати нормалізують баланс pH в крові, що дозволяє швидше відновлюватися та долати втому.

Зважаючи на важливість і користь артезіанської води, її рекомендовано вживати щодня у кількості 1,5-2 літри. Слід пам’ятати, що більшу частину води краще споживати у першій половині дня, бажано за 30-20 хвилин до прийому їжі, тоді сприятливий вплив буде помітний протягом кількох днів.

Тож, пийте на здоров’я, вживайте якісну воду, бо вода — це справжня жива енергія природи, котра додає нам сил для щоденних справ.

Назад до блогу
Артезіанська вода допомагає бути здоровим

Інші статті

29.06.2022
Живий квас - природний антиоксидант, імуномодулятор та енергетик
Квас був дуже популярний у наших пращурів. Рецепти приготування смачного напою знали у кожному домі. Його варили монастирях, солдатських казармах, лікарнях.  ...
21.06.2022
Квас «Домашній» від «Опілля»: додайте собі сил!
У прадавні часи українці  втамовували спрагу одним з найдревніших напоїв, що дійшов до наших днів. Хлібний квас можна було побачити і в глечику селянина у полі і на столі шляхетних...
Вода «Опілля» як гуманітарна допомога: алгоритм отримання
Давайте допомагати разом! ТОВ «Пивоварня «Опілля» безкоштовно забезпечує питною водою наших захисників та цивільних громадян, котрі постраждали від великої війни в Україні й мають труднощі і...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я