Facebook PixelCode

Чому вода і час все розставляють на свої місця

Класики світової літератури любили воду, бо знали про її користь для креативності
Чому вода і час все розставляють на свої місця

Класики світової літератури любили воду, бо знали про її користь для креативності

«Вода і час розставляють усе на свої місця», — стверджував Александр Дюма. Додамо: не тільки в повсякденні, а й в організмі. Бо вживаючи щоденно потрібну кількість води, людина впродовж життя залишається здоровою і бадьорою.

Навіть тиждень без води може негативно позначитися на здоров’ї. Історії відомі випадки, коли люди потрапляли в екстремальні ситуації і зневоднювалися до втрати свідомості. Та щойно рятувальникам вдавалося їх напоїти, вони починали виходити зі стану анабіозу.

Тож пити потрібно достатньо, вчасно, і головне — якісно. Якщо у Вас вдома немає власного природнього джерела, то варто зупинитися на добрій артезіанській воді, наприклад “Опілля Артезіанська”. Є кілька підстав віддати перевагу саме цьому виробникові. Найперше - це вода з глибоких горизонтів, недосяжних для згубного впливу продуктів техногенної цивілізації. Вода «Опілля Артезіанська» видобувається зі свердловини завглибшки у 167 метрів. Від негативного техногенного впливу захищена водонепроникним шаром гірської породи. Воду видобуваються у екологічно чистому регіоні Поділля. За твердженням експертів така вода найчистіша.

Щоразу, наповнюючи склянку кришталево чистою водою, ми навіть не замислюємося, що п’ємо не просто воду, а еліксир здоров’я, створений природою і настояний на її живій енергії.

Склянка “Опілля” — і все в організмі стає на свої місця:

 • покращується травлення;
 • організм повнішою мірою засвоює поживні речовини;
 • токсини і шлаки виводяться ефективніше;
 • мозок починає активніше синтезувати необхідні нейрогормони та медіатори, що регулюють роботу організму на різних рівнях;
 • кисень до клітин транспортується швидше;
 • температура тіла залишається в нормі;
 • головний і спинний мозок захищені;
 • слизові оболонки зволожені;
 • шкіра зволожена і пружна;
 • суглоби «змащені» й прекрасно амортизують;
 • організм отримує порцію магнію — мінерала-антистресу, а кістки і зуби — життєво необхідний кальцій.

Отже, артезіанська вода не лише відновлює водний баланс в організмі, а й забезпечує його ефективну життєдіяльність. Тож бажання випити води — не просто забаганка, а сигнал організму про необхідність поповнити запаси живильної вологи-енергії.

Якщо води не вистачає, людина відчуває сухість у роті, запаморочення у спекотну погоду, часте серцебиття, м’язові спазми, спостерігає сухість шкіри і ламкість волосся, почувається втомленою і виснаженою. У такому разі якісна вода «Опілля» стає швидкою допомогою.

Привчіть себе пити достатньо води. Першу 250-грамову склянку важливо випити вранці натще, можна з ложечкою меду. Другу подаруйте собі перед обідом для покращення травлення. Третю і четверту випийте замість перекусів. П’яту — перед вечерею, бажано зі скибочкою лимона. Шосту — перед сном, це добре впливає на серце. Ось і маєте мінімум — 1,5 літра. А між тим пийте, коли відчуєте потребу. Дослухайтеся до свого організму, бо він мудрий, як сама природа.

Час, звісно, невблаганний. Ритм життя із кожним днем пришвидшується і змушує час бігти галопом, аби встигнути за нами. Але якщо під рукою пляшечка «Опілля ртезіанської», то вона домовиться із часом — і разом вони все розставлять на свої місця. Бо «Артезіанська» — більше, ніж вода. Це жива енергія природи!

Назад до блогу
Чому вода і час все розставляють на свої місця

Інші статті

23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
«Опілля» підтримало змагання з зимового мандрівництва "Снігохід-2024"
Майже 250 учасників з різних регіонів України взяли участь у XIII Зимових змаганнях "Снігохід", що 3 лютого відбулись у Кременці на Тернопільщині. Продукція компанії «Опілля», яка ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я