Facebook PixelCode

Щоб ефективно працювати, треба пити більше води

Наш мозок на 73 % складається з води, а кров на 90 % - також вода.
Щоб ефективно працювати, треба пити більше води

Наш мозок на 73 % складається з води, а кров на 90 % - також вода.

У житті бажано займатися улюбленою справою. Науковці підрахували - в середньому “віддає” роботі 8-12 років життя. Тож не варто марнувати цей час на остогидлу справу. А щоб працювати ефективно, варто пити більше води.

В організмі людини вода становить близько 80 відсотків маси її тіла. Пити треба якісну воду, бо саме вона забезпечує роботу усіх надскладної машини, якою є людський організм.

Ми рідко замислюємося, що, коли робимо крок, або піднімаємо руку, чи навіть посміхаємося — починають працювати десятки різних м’язів. Мозок подає тисячі команд, набагато більше, ніж, наприклад аеробус “Боїнг” піднімаючись у повітря. І щоб все працювало злагоджено — потрібна вода.

  • "Опілля" - це унікальна вода, що видобувається з глибини у майже 170 метрів, екологічно чиста й збалансована за мінеральним складом. Адже аретізанські води “відрізані” від техногенного впливу людини водонепроникними шаром породи. Така вода сформувалася у надрах землі задовго до народження людини. Тобто — це справжня “жива енергія” позбавлена штучних впливів.

Саме така енергія живої води допомагає нашому мозку народжувати цікаві ідеї. Підвищує працездатність, стресостійкість, долає втому. Пояснюється це факт просто бо мозок людини на 73% складається з води. Стільки ж води містить серце. Наша кров — це також на 90 % вода.

Для ефективного поповнення і відновлення енергії, сила якої визначає і рівень нашої працездатності лікарі та експерти нутріціологи радять випивати щодня щонайменше 1,5-2 літри якісної води, окрім випадків, коли є медичні застереження. Проте таких випадків дуже мало.

Тож, щоб бути здоровим, мати менше стресів вживайте “Опілля”, воду, якість котрої захищена самою природою, "Опілля" — жива енергія природи!

Назад до блогу
Щоб ефективно працювати, треба пити більше води

Інші статті

31.01.2023
ТМ «Опілля» підтримала проведення чемпіонату Тернопільської області з футзалу у віковій категорії 60+
Наприкінці січня відбувся чемпіонат Тернопільської області з футзалу 2023 року у віковій категорії 60+. У змаганнях взяли участь п’ять колективів....
02.01.2023
«Опілля»: нехай наступний 2023 рік буде переможним!
Різдвяна зірка сходить для тих, хто попри труднощі таки долає шлях до світлої мети. «Опілля» знає цей шлях і впевнено іде ним разом із Вами з року в рік. 2022-ий – чи не найважчий рік для ко...
Корпорація Опілля виборола нагороду одразу у двох номінаціях конкурсу "Народний бренд"
Найкращими пивом і квасом 2022 року у Тернополі вважають пиво і квас ТМ «Опілля». Це засвідчили результати голосування тернополян в організованому RIA Media щорічному конкурсі «Народний брен...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я