Facebook PixelCode

Істина у вині, а здоров’я у...

Дізнайтесь продовження давнього крилатого вислову та скільки треба пити, щоб бути здоровим
Істина у вині, а здоров’я у...

Дізнайтесь продовження давнього крилатого вислову та скільки треба пити, щоб бути здоровим

Організм людини — складна енергосистема, що працює на їжі та воді. Усі найважливіші процеси в ньому активує саме вода. Без неї людина за звичних умов може протриматися лише три-чотири доби. Відтак біологічні процеси в її організмі сповільнюються, а потім починаються незворотні зміни.

Твердження «вода — це життя» — не метафора, а прописна істина. Ось чому пити означає жити! А пити треба якісну воду. Якщо проводити аналогію, то залите у двигун авто неякісне пальне обернеться дороговартісним ремонтом. А от погана вода може забрати безцінне — здоров’я.

Тож здоров’я треба цінувати. Ще древні греки зрозуміли, що «Істина у вині, а здоров’я — у воді». А сучасні вчені довели: що чистіша й збалансованіша вода, то міцніше здоров’я. І в цьому — істина!

Аби переконатися в цьому, пийте якісну воду, наприклад «Опілля»! Є кілька підстав віддати перевагу саме цьому виробникові. Найперше - це вода з глибоких горизонтів, недосяжних для згубного впливу продуктів техногенної цивілізації. Вода «Опілля» видобувається зі свердловини завглибшки у 167 метрів. Від негативного техногенного впливу захищена водонепроникним шаром гірської породи. Воду видобуваються у екологічно чистому регіоні Поділля. За твердженням експертів така вода найчистіша.

“Опілля” це виробник відомий тим, що цінує справжню природну якість.«Опілля» не тільки м’яка і приємна за смаком, а й ефективно відновлює водний баланс в організмі, бо ж створена і захищена від забруднювачів різного штибу самою природою. А природа, за висловом Йоганна Гете, завжди правдива і права.

Також «Опілля» вирізняється підвищеним вмістом біологічно активних компонентів, необхідних для організму хімічних елементів і сполук.

Варто розуміти, що вода — це також ефективний косметичний засіб. Вона омолоджує шкіру, робить її пружною, а також виводить із організму токсини.

Тож аби відчути від вживання «Опілля Артезіанської» якнайбільше користі, потрібно пити її згідно з віковими нормами споживання води на добу:

  • 8—11 склянок — особам, віком від 14 років;
  • 3,7 літра — для дорослих чоловіків;
  • 2,7 літра — для дорослих жінок.

Загалом добову норму споживання води для здорової людини фахівці рекомендують визначати за формулою: 30 мл на кілограм маси тіла.

Як бачимо, піклуватися про здоров’я нескладно і навіть приємно, якщо ваш вибір — вода від «Опілля» — жива енергія природи!

Назад до блогу
Істина у вині, а здоров’я у...

Інші статті

23.02.2024
ФК «Опілля» здобув найвищий результат в історії команди і вже прагне його покращити
Створений під егідою пивоварні «Опілля» однойменний футбольний клуб виборов срібло Тернопільської районної Першої футзальної ліги. Це найвищ...
23.02.2024
Встигніть насолодитись "Різдвяним" від «Опілля» — наступного сезону чекати майже рік
Зима завершується, а з нею закінчується й уже невід’ємний її атрибут — пиво "Різдвяне". Допоки воно ще є на полицях крамниць, варто встигнути насолодитись, бо до наступного разу че...
«Опілля» підтримало змагання з зимового мандрівництва "Снігохід-2024"
Майже 250 учасників з різних регіонів України взяли участь у XIII Зимових змаганнях "Снігохід", що 3 лютого відбулись у Кременці на Тернопільщині. Продукція компанії «Опілля», яка ...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я