Facebook PixelCode

«Опілля»: справжні традиції – тепер у новому форматі

Справжні традиції українського пивоваріння від тернопільського виробника здобувають новий формат. Пиво, зварене за класичними рецептами, «Опілля» тепер розливатиме ще й в алюмінієві банки.
«Опілля»: справжні традиції – тепер у новому форматі

Справжні традиції українського пивоваріння від тернопільського виробника здобувають новий формат. Пиво, зварене за класичними рецептами, «Опілля» тепер розливатиме ще й в алюмінієві банки. У новому форматі світового тренду з’являються перші три сорти пива від «Опілля». Кожен зі споживачів зможе обрати свій формат пива “Lager“, “Koryfei” та “1851”, однаково цінуючи справжнє.

Перехід на класичний західний формат пива у банках тернопільська пивоварня планувала. Процес прискорився, коли внаслідок повномасштабного військового вторгнення РФ в Україну через окупацію, обстріли та руйнування у Гостомелі та в Пісківці на Київщині зупинились два заводи з виготовлення скляних пляшок.

«Ми давно планували перехід на банку, але, враховуючи гостру потребу через дефіцит скляної тари в Україні, процес прискорили. «Опілля» вже зараз диверсифікує можливості отримання споживачами нашої продукції у різній упаковці. Тепер справжнє пиво буде і в новому форматі – у банці», – кажуть пивовари «Опілля».

Все більшу популярність пиво у банках здобуває через зручність та переваги такої упаковки, легшої за іншу тару. Зварене «Опіллям» за кращими українськими традиціями пивоваріння справжнє пиво в алюмінієвій банці надійніше зберігатиме свою свіжість, смак і аромат. Так, банка, що не пропускає світла, зберігає якість напою краще за темне скло чи пластик. Метал корпусу банки при цьому не контактує з напоєм, бо всередині вона має спеціальне покриття. Герметичність алюмінієвої банки вища, ніж у скляної чи пластикової пляшки, через що додатковий кисень в алюмінієву банку до її відкриття не потрапить і не дасть пиву окислюватись.

«Дістатись із пивоварні до споживача в Україні і в Європі саме таким, яким його задумали і зварили з якісної сировини за найкращими традиціями пивовари «Опілля», пиво в банці має значно більше шансів, ніж в іншій тарі. Саме тому ми впроваджуємо нові технології і щодо тари нашої продукції», – пояснюють виробники появу у пива «Опілля» нової алюмінієвої упаковки.

Щоб дати можливість любителям пива насолоджуватись своєю продукцією, розлитою не тільки в кеги і в скляні та пластикові пляшки, «Опілля» встановило одну з найкращих на сьогодні в Україні ліній розливу продукції в алюмінієві банки. Пиво в банках – це світовий тренд. Саме цей формат і в Україні обирає все більша кількість споживачів. Алюмінієва банка з напоєм у руках – це вже звична річ для молоді і не тільки.

«Ми впевнені, що чимало поціновувачів нашої продукції чекали на пиво «Опілля» в банці і з задоволенням сприймуть новинку. Якісне пиво «Опілля» – тепер і в новому форматі», – кажуть тернопільські пивовари.

У новому форматі алюмінієвої тари тернопільська пивоварня наразі випускатиме три сорти експортової серії пива – “Lager“, “Koryfei” та “1851”, – але невдовзі буде більше.

«Опілля» як відповідальний виробник диверсифікує, тобто урізноманітнює можливості споживача пити наше пиво. Тепер ми розливаємо пиво «Опілля» в тару ще одного зручного формату, який точно має своїх прихильників і здобуде нових як в Україні, так і в Європі. Тому поціновувачі нашого пива тепер мають можливість урізноманітнити свої симпатії щодо нашого пива в різній тарі. Кожен обирає свій формат, але однаково цінує справжнє», – резюмують пивовари «Опілля».

Джерело: pb-news.info

Назад до блогу
«Опілля»: справжні традиції – тепер у новому форматі

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я