Facebook PixelCode

Правильний напій у спеку: який і як обрати

Втамувати спрагу у спеку буває складно: пити хочеться знову і знову. А все тому, що обираємо не ті напої.
Правильний напій у спеку: який і як обрати

Втамувати спрагу у спеку буває складно: пити хочеться знову і знову. А все тому, що обираємо не ті напої. Правильним буде обрати справжній натуральний квас живого бродіння – напій, що ним українці століттями з користю гамували спрагу.

Солодкі газовані напої не зменшують, а стимулюють спрагу

Коли дуже хочеться пити, зазвичай заходимо у найближчу крамницю. Там, буває, піддавшись підказкам засілих у підсвідомості реклам, нерідко купуємо напій, який не може вгамувати спрагу за визначенням. Йдеться насамперед про солодкі газовані напої. Ми з дитинства знаємо, що після солодкого хочеться пити, а в 0,33 л солодкої газованої води – добова норма цукру, у літрі ж такої води – як у 200 грамах меду. Написи «zero sugar» або «sugar free» ситуацію не змінюють: на штучні замінники цукру організм реагує, як на цукор. Саме він складає всю калорійність солодкої газованої води. Настільки солодку воду було б неможливо пити, якби виробники не додавали в неї лимонну кислоту, яка як підсилювач смаку збільшує бажання пити. У результаті людина випиває більше, ніж потрібно, а невдовзі знову відчуває спрагу. Так коло замикається. П’ючи постійно солодкі газовані напої, легко завдати значної шкоди своєму здоров’ю. На етикетках таких напоїв натуральних складників обмаль, тоді як синтетичних ароматизаторів, підсолоджувачів, консервантів, барвників у складі солодких газованих напоїв – безліч.

Розірвати коло спраги можна. Зробити це легко за допомогою квасу – традиційного напою, який українці готували і пили століттями. Від весняної оранки і до кінця жнив восени квас був тим напоєм, яким найчастіше під час важкої роботи в полі тамували спрагу. Квас освіжає, бадьорить і додає сил, бо активізує обмін речовин. Всі складники квасу абсолютно натуральні. А це означає – корисні. Варили квас українці і з ягід, і з фруктів, і з овочів. Та основним і найпоширенішим був квас із житнього борошна або житнього хліба і солоду. Ще вода і дріжджі – ось і всі складники.

Тепер квас виробляють у промислових масштабах, але обирати такий напій у крамниці слід уважно.

«Квасові» напої – це не справжній квас, а шипучка з ароматизатором

Нерідко за великим словом «Квас» на титульній етикетці ззаду пляшки ховається напис дрібними літерами «напій безалкогольний на ароматизаторах». Такий же напис – і на етикетках солодких газованих вод. Тому квасовий напій – це не квас. Це суміш штучних інгредієнтів. Фактично це та сама солодка газована вода, тільки не з апельсиновим чи вишневим ароматизатором, а з «квасовим». Користі від такої суміші, зробленої за принципом «просто додай води», стільки ж, скільки і від солодкої газованої води, тобто – жодної: спраги вона не втамує точно, а шкоди організму може завдати.

На етикетці справжнього квасу має бути напис «напій бродіння»

Тільки справжній натуральний квас не лише вгамує спрагу, а й додасть здоров’я. Такий квас, відродивши давню українську традицію, за класичною технологією натурального бродіння варить «Опілля». В основі квасу "Домашній" від тернопільського виробника – концентрат квасового сусла. Це натуральний інгредієнт, що складається з житнього борошна і ячмінного та житнього солоду – продукту з пророщеного зерна. Тобто для приготування свого квасу «Опілля» використовує концентровану користь природних речовин із пророслого ячменю та жита. Тому у квасі «Домашній» від тернопільського виробника є корисні для організму природні фосфор, залізо, кальцій, цинк, марганець, кобальт та інші мікро- і макроелементи, вітаміни А, С, Е і групи В, а також більше десятка амінокислот.

Цукор у складі також є, але лише в кількості, що необхідна для забезпечення збродження квасного сусла дріжджами. Цукру у «Домашньому» квасі від «Опілля» у 2,5 раза менше, ніж у солодкій газованій воді.

Вуглекислий газ у квасі з’являється в процесі живого бродіння, яке «Опілля» забезпечує прогресивними технологіями і високоякісними дріжджами. Тому бульбашки у квасі «Домашній» тернопільського виробника – також природні.

А ще у справжньому квасі при натуральному бродінні примножуються молочнокислі бактерії, що посилюють захист організму від вірусів, токсинів і канцерогенів. Саме завдяки молочній і оцтовій кислоті як результату натурального бродіння квас «Домашній» від «Опілля» і має здатність швидко та надовго тамувати спрагу. От тільки запивати ним солодощі не треба.

Джерело: gazeta-misto.te.ua

Назад до блогу
Правильний напій у спеку: який і як обрати

Інші статті

18.06.2024
Квас «Опілля»: в новий сезон – у новому форматі
Сезон-2024 – це сезон новинок «Опілля». Услід за пивом тернопільська броварня у новий банковий формат почала розливати цього року й квас. ...
Здати кров і отримати корисний бонус: «Опілля» підтримало «Тиждень донорства»
До 14 червня включно у Тернополі можна здати кров для поранених українських військових і цивільних та отримати не тільки моральне задоволення від доброї справи, а й приємний приз від партнер...
17.05.2024
Зустрічайте новинку від «Опілля» – справжній смак сезону-2024
Улюбленого квасу «Опілля» стало більше. Тернопільська пивоварня розширила лінійку безалкогольних напоїв і випустила квас «Біли...
18+
Вам вже виповнилось 18 років?
НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я