Улюблений сорт пива знову називається так, як при своєму створенні у ХІХ столітті.
Щоб українські любителі хмільного цінували справжнє і позбувались радянщини з її російською звичкою присвоювати чуже, броварня «Опілля» і провела ребрединг.
«Справжнє пиво має мати справжню назву. Тому ми відмовились від радянського найменування «Жигулівське» і зробили ребрединг, тобто повернули напою автентичну назву. Тепер це «
Опілля Віденське». Зараз реалізуємо залишки продукції зі старими етикетками, але в окремих мережах вже можна купити «Віденське». Саме з такою назвою це пиво стало відомим завдяки нашому земляку – уродженцю Тернопільщини Альфреду фон Вакано, який у 1881 році першим почав варити «Віденське» у промислових масштабах. Справжнє походження пива перемогло радянську спробу привласнити сорт із перейменуванням у 1934 році на «Жигулівське». Тепер золота легкість цього лагера відроджена у справжньому пиві «Опілля Віденське», – підкреслює тернопільська пивоварня.
Броварі наголошують: зі зміною назви смак і висока якість популярного напою «Опілля» залишились незмінними. «Віденське» так само варять із притаманних сорту якісних натуральних складників: очищеної води, ячменю, солоду, хмелю та дріжджів. Так само 7 діб пиво бродить і 18 діб дозріває за низьких температур. Тому в «Опілля Віденського» – той самий добре знайомий традиційний справжній смак із приємною хмелевою гіркотою та ароматом солоду. Прозорість і чистота, сяйво золота у кольорі роблять «Віденське» одним із найупізнаваніших і найулюбленіших сортів пива. Поціновувачі легко знайдуть «Опілля Віденське» на полицях крамниць, бо виробник зберіг знайомий стиль етикетки.
«Це один із найпопулярніших сортів пива. Його люблять і розливним, і в скляних та ПЕТ пляшках. Зараз пивоварня готує ще одну приємність – банковий формат «Віденського». Найшвидше в продажу у новому зручному форматі банки це пиво буде у фірмових магазинах «Опілля» та в мережі «АТБ». Тож хай Вам смакує «Опілля Віденське» – справжнє пиво з історичною назвою», – відзначають тернопільські броварі.
Назад до блогу