Пиво тернопiльська броварня «Опiлля» тепер випускає i в банковому форматi — вибiр у любителiв хмiльного розширився. Коли у виробника якiсний продукт, то тара, здається, не має особливого значення, бо споживача цiкавить не упаковка, а те, що в нiй.
Коли ж один i той самий якiсний продукт одного й того ж виробника у рiзних форматах упаковки, то перед споживачем постає вибiр. Аби Ви могли свiдомо обрати пиво «Опiлля» у найзручнiшiй для себе упаковцi, про переваги банки як тари для пива розповiмо Вам докладно.
Тернопiльська пивоварня «Опiлля» експортову серiю свого пива давно випускає у кегах та у скляних i пластикових пляшках. Тепер же 3 сорти цiєї серiї — “Lager“, “Koryfei” та “1851” — отримали ще один формат. Вони стали банковим пивом.
В алюмiнiєвих банках iз написом “Lager”, “Koryfei” та “1851” Ви знайдете зварене за кращими традицiями iз найякiснiшої сировини те саме справжнє пиво «Опiлля», що й у пластикових та скляних пляшках з такими ж етикетками. Однак те саме якiсне пиво тепер буде у ще зручнiшому форматi, бо пивна банка має цiлу низку переваг.
Банка зберiгає якiсть пива довше i краще
Не секрет, що додатковi кисень, тепло i сонячне свiтло пиву не друзi. Банка ж вiд усiх цих факторiв захищає пиво краще за iншу упаковку. Алюмiнiй, з якого зроблена банка, здатен вiдбивати до 90% свiтла, що потрапляє на її поверхню. Тому свiтлонепроникна пивна банка нагрiвається значно повiльнiше, оберiгаючи вiд сонячних променiв колiр i смак пива. Охолоджується ж пиво у банцi швидше, як в iншiй тарi. Тому для отримання приємної прохолоди банковому пиву в холодильнику знадобиться менше часу. Автоматизований процес розливу пива у банки залишає значно менший повiтряний простiр мiж пивом та упаковкою, нiж у скляних i ПЕТ пляшках. Також банка має значно надiйнiшу герметичнiсть, тому додатковий кисень у неї не проникає, а пиво довше залишається свiжим. Вiд контакту з металом пиво оберiгає сама технологiя виробництва банки: її внутрiшню поверхню покриває спецiальний шар, щоб напiй металу не торкався. Встановлена ж на «Опiллi» нова технологiчна лiнiя розливу пива у банки є додатковим гарантом якостi банкового пива тернопiльського виробника.
Банка значно легша за iншу тару для пива
Якщо порожня пiвлiтрова скляна пляшка важить понад 300 грамiв, то такого ж об’єму пивна банка — не бiльше 20-ти грамiв, тобто у 15 разiв менше. Алюмiнiєва банка легша i за пластикову пляшку: порожня ПЕТ пляшка об’ємом 0,5 лiтра важить 25-28 грамiв, лiтрова — 35. Для «Опiлля» як орiєнтованого на споживача виробника зниження ваги тари i її компактнiсть означає ще ширшi можливостi у постачаннi пива любителям пiнного: за один рейс вантажiвка з певною тоннажнiстю зможе привезти до крамниць бiльшу кiлькiсть пива в банках, нiж це було б iз пивом у важчiй тарi. Здешевлення перевезень означає можливiсть «Опiлля» довозити Вам справжнє пиво у найвiддаленiшi куточки України i за кордон не тiльки в бiльших обсягах, але й частiше. Для Вас як споживача це означає, що Ви завжди зможете придбати свiже пиво «Опiлля».
Крiм того, нести додому кiлька банок улюбленого пива Вам буде значно легше, нiж таку ж кiлькiсть пляшок того ж пива. А ще Ви не ризикуєте залишить нi з чим, як це було б при падiннi скляної пляшки з пивом. Вiд удару склянi пляшки як правило розбиваються, тодi як в алюмiнiєвих банок ударостiйкiсть значно вища. Банка сконструйована так, що витримує внутрiшнiй надлишковий тиск пива у 6 атмосфер i зовнiшнiй натиск до 115 кiлограмiв. Тому алюмiнiєва банка — це не тiльки легка тара для пива, а ще й надiйна.
Пиво у банцi — це цивiлiзацiйний вибiр
Банкове пиво стало свiтовим трендом не тiльки через зручнiсть для любителiв хмiльного, а й з екологiчних причин. Упаковка такого пива зроблена з алюмiнiєвого сплаву, переробляти який у новi банки без втрати якостi можна незлiченну кiлькiсть разiв. Майже 55% переробленого алюмiнiю пiдлягає повторному використанню проти лише 26% переробленого скла. Пивнi банки — це найбiльш перероблюваний пакувальний матерiал на Землi. Банку з-пiд пива можна здати у пункт прийому, а вже за два мiсяцi купити банкове пиво, упаковка якого буде зроблена зi зданої Вами бляшанки. Тому алюмiнiєва банка — найбiльш цивiлiзована упаковка у свiтi. У США практично 100% пива виробники розливають у банки, в Європi — близько 50%.
Багаторiчнi поцiновувачi продукцiї «Опiлля» вже давно обрали свої улюбленi сорти пива тернопiльського виробника. Формат банкового пива кiлькiсть шанувальникiв справжнього вiд «Опiлля» вочевидь збiльшить. Знаючи переваги банки як надiйнiшої, легшої i зручнiшої тари для пива, любителi хмiльного тепер можуть зробити свiй свiдомий вибiр i щодо нового формату продукцiї «Опiлля». Звiсно, кожен обирає свiй формат, але однаково цiнує справжнє. Спробувати “Lager”, “Koryfei” та “1851” вiд «Опiлля» в банцi точно варто.
Джерело: golos.te.ua
Назад до блогу